فارسی | English
يکشنبه 29 دي 1398 _ 24 جمادى الأولى 1441 _ 19 ژانویه 2020
سرخط خبرها :
  اوقات شرعی 
   
    امروز
  يکشنبه
  دي 1398
  29
  قمری:24 جمادى الأولى 1441

  میلادی:19 ژانویه 2020
   
  تاریخ : يکشنبه 22 آبان 1390     |     کد : 75

  "شرکت فعال و گسترده دانشگاه تربیت معلم آذربایجان در نمایشگاه دست آوردها و توانمندی های دستگاههای اجرایی استان آذربایجان شرقی "

  روابط عمومی دانشگاه ، دست آورد ها ، ظرفیت ها و امکانات و عملکرد دانشگاه را ، در نمایشگاه دستاورد های دولت نهم و دهم دستگاههای اجرایی استان آذربایجان شرقی در معرض دید عموم قرار داده بود .
  به گزارش روابط عمومی ، دانشگاه تربیت معلم آذربایجان با حضور گسترده خود در این نمایشگاه ، هم راستا با دیگر نهادها ی اداری و دولتی ، دستاورد ها ، ظرفیت ها ، امکانات و عملکرد خود را با استفاده از ابتکارات بدیع و اثر گذار ، اقدامات خلاقانه و هنری ، مستند سازی عملکردهای دانشگاه ، در همه ابعاد آموزشی ، پژوهشی ، عمرانی ، دانشجویی ، و فرهنگی در معرض نمایش عموم قرار داده بود .
  در این نمایشگاه ، غرفه دانشگاه یکی از غرفه های پر بازدید بوده و ابتکارات نو از قبیل طرح سوال و قرعه کشی از شرکت گنندگان ، غرفه آرایی جذاب و هنرمندانه در این امر تاثیر گذار بود .
  علاوه بر خیل کثیری از مردم ، معاون وزیر کشور ، معاونین استانداری آذربایجان شرقی و تنی چند از مدیران کل استانی و شهرستانی ، به صورت ویژه از غرفه دانشگاه بازدید به عمل آورده و پیشرفت های دانشگاه را مورد تحسین قرار دادند .
  گفتنی است ، این نمایشگاه از پنجم لغایت یازدهم آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز ، به همت شورای روابط عمومی های استان و روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی بر
  پا و بیش از یکصد و بیست غرفه از ادارات و موسسات دولتی در آن شرکت داشتند
   
                         
     
  .