فارسی | English
سه شنبه 25 تير 1398 _ 13 ذو القعدة 1440 _ 16 ژوئیه 2019
  اوقات شرعی 
   
   
  مهمان : 7460
  اعضا عضو سایت : 91
  اعضا آنلاین : 3
  امروز : 2084
  ديروز : 9697
  ماه : 180010
  سال جاری : 849092
  تعدا مطالب : 2165
  كل : 7855098
   
    امروز
  سه شنبه
  تير 1398
  25
  قمری:13 ذو القعدة 1440

  میلادی:16 ژوئیه 2019
   
  تاریخ : يکشنبه 10 مهر 1390     |     کد : 55

  تجلیل از ایثارگران با حضور رئیس محترم دانشگاه

  دکتر اکرمی : دانشگاه تربیت معلم آذربایجان از نظر تعداد و تنوع برنامه های فرهنگی در بین دانشگاههای استان آذربایجان شرقی رتبه اول را در ترم گذشته کسب کرده است . هم زمان با دفاع مقدس ، دکتر میرجلیل اکرمی ، ریاست دانشگاه ، به همراه معاونین و جمعی از مدیران ارشد ، در جمع کارکنان ایثارگر حضور یافته و آنان را مورد تفقد خود قرار داد .

   
  دکتر اکرمی :
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان از نظر تعداد و تنوع برنامه های فرهنگی در بین دانشگاههای استان آذربایجان شرقی رتبه اول را در ترم گذشته کسب کرده است .
  هم زمان با دفاع مقدس ، دکتر میرجلیل اکرمی ، ریاست دانشگاه ، به همراه معاونین و جمعی از مدیران ارشد ، در جمع کارکنان ایثارگر حضور یافته و آنان را مورد تفقد خود قرار داد .
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، این جلسه که در اتاق سمینار دانشکده علوم پایه ودر آخرین روز هفته دفاع مقدس ، ترتیب یافته بود ، دکتر اکرمی ، با اشاره به ایثارگری های رزمندگان اسلام ، موفقیت های بدست آمده در همه عرصه های علمی ، اقتصادی ، سیاسی ، و فرهنگی را ناشی از دلاورهای این عزیزان ، در دفاع مقدس دانست ، و تصریح کرد : موفقیت های بدست آمده در دانشگاه نیز، به همت همه همکاران عزیز ،و ایثارگران بوده است .
  وی انتخابات مجلس شورای اسلامی را که در اواخر امسال برگزار می شود ، برای نظام و دانشگاهیان مهم ارزیابی نمود ، و از لزوم بستر سازی مناسب برای حضور همه طیف های سیاسی ، مورد تائید نظام در چهارچوب مقررات ، برای گرم نگهداشتن تنور انتخابات را یاد آور شد .
  ایشان موفقیت های بدست آمده در زمینه آموزش و پژوهش ، در طول سال گذشته را چشمگیردانسته واز کسب مقام برتر ، برنامه های فرهنگی ، در بین دانشگاههای استان آذربایجان شرقی ، توسط دانشگاه تقدیر ، واین جایگاه را برای دانشگاه تربیت معلم آذربایجان ، بعد از دانشگاههای بزرگ ، جایگاه والایی دانست .