فارسی | English
دوشنبه 31 شهريور 1399 _ 04 صفر 1442 _ 21 سپتامبر 2020
  استان آذربایجان شرقی
 
  تصاویر دانشگاه
 
  امروز
دوشنبه
شهريور 1399
31
قمری:04 صفر 1442

میلادی:21 سپتامبر 2020
 
تاریخ : دوشنبه 6 شهريور 1391     |     کد : 340

شرکت تیم دانشجویی زیر در یایی هوشمند دانشگاه در دومین دوره مسابقات ملی زیر دریایی های کنترل از راه دور و هوشمند کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تیم دانشجویی زیر دریایی رادیو کنترل و هوشمند دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در دومین دوره مسابقات ملی زیر دریایی های کنترل از راه دور و هوشمند کشور در دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان شرکت می کند رضا نجفی زارع سرپرست گروه طراحی و ساخت زیر دریایی هوشمند دانشگاه در گفتگو با روابط عمومی  اظهار داشت:گروه طراحی و ساخت زیر دریایی دانشگاه  متشکل از 6 نفر دانشجو ویک استاد راهنما از گروه مکانیک و برق دانشگاه بوده و مدت 18 ماه جهت ساخت زیر دریایی زمان صرف کرده اند  و بالغ بر 70 ملیون ریال برای آن هزینه شده است.

                                                                  

 

وی ویژگی های این زیر دریایی را سیستم منحصر بفرد غوص صعودی و سیستم عامل هوشمند جهت کنترل  خودکار زیر دریایی بدون نیاز به اپراتور عنوان کرد وافزود:جهت شرکت در این مسابقات با توجه به سطح بالای آن یکصد وهشت تیم اعلام آمادگی کرده بودند که از بین آنها در  داوری های اولیه شامل طراحی مفهومی،طراحی جزئیات و ارسال مستندات فقط 35 تیم به مرحله نهایی راه یافته اند که گروه دنیز دانشگاه نیز جزو راه یافتگان می باشد.  
                                                                

  وی با توجه به ویژگی های زیر دریایی ساخت گروه دانشجویی دنیز امکانات آن وقت و بودجه صرف شده برای آن ابراز امیدواری کرد  این زیر دریایی در این دوره از مسابقات حائز رتبه شایسته برای خود باشد.

وی از ریاست دانشگاه و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه واستاد راهنمای خود  که در تمامی مراحل طراحی وساخت اعضاء گروه دنیز را یاری کردند تقدیر و تشکر ویژه نمود.


                                                                

گروه دنیز دانشگاه را آقایان مهندس مهدی سجاد پور استاد راهنما و دانشجویان ؛رضا نجفی زارع به عنوان سرپرست گروه،سید علی مداین شیشوان،صادق خیر اللهی،میلاد حمزه زاده آذر،فرشاد احمد زاده و سعید هوشیار آذر تشکیل می دهند