فارسی | English
چهارشنبه 2 مهر 1399 _ 06 صفر 1442 _ 23 سپتامبر 2020
  استان آذربایجان شرقی
 
  تصاویر دانشگاه
 
  امروز
چهارشنبه
مهر 1399
2
قمری:06 صفر 1442

میلادی:23 سپتامبر 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 19 شهريور 1399     |     کد : 2756

  توسط معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، وبصورت ویدئو کنفرانس انجام شد:
   افتتاح سالن ورزشی قدس ( خوابگاه خواهران ) و کلنگ زنی سالن ورزشی المهدی ( خوابگاه برادران )


  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در آستانه بازگشائی دانشگاهها و آغاز سالتحصیلی  1400 - 99  آئین افتتاح سالن ورزشی خوابگاه قدس و کلنگ زنی سالن ورزشی برادران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان توسط دکتر صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بصورت ویدئو کنفرانس و باحضور رئیس و اعضای هیات رئیسه و جمعی از مدیران و کارکنان این دانشگاه انجام شد.
دکترمحمد کریمی، معاون دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه گفت:
ایجاد یک سالن ورزشی با توجه به محدودیت امكانات رفاهي - ورزشي خوابگاه قدس و اینکه اكثراً دانشجويان جديدالورود در اين خوابگاه ساكن مي شوند، از پروژه های ضروری و مورد نیاز این مجموعه خوابگاهی بود لذا با مساعدتهای مديركل تربيت بدني سازمان امور دانشجويان، جناب آقاي دكتر عليزاده، و ریاست دانشگاه، این سالن زیبای ورزشي با متراژ 360 مترمربع در بازه زماني 6 ماهه اول سال 99 و در شرايط سخت كرونايي، با بکارگیری بهترين تجهيزات ورزشي روز، در مجاورت با خوابگاه خواهران، احداث شد.
دکتر کریمی، در ادامه افزود:  تلاش دانشگاه آنست که برنامه‌ريزي‌ها به صورتي انجام شود كه كليه فعاليت‌هاي فوق برنامه ورزشي دانشجويان دختر، در اين سالن داير و فعال شود. همچنين برخي از كلاس‌هاي دروس تربيت بدني نيز در اين محل قابل انجام خواهد بود كه بخشي از ترافيك سالن‌هاي ورزشي ديگر كاهش پيدا خواهد كرد.
کریمی در پایان، اتمام پروژه در كمترين زمان و با حداقل هزينه، استفاده از سيستم گرمايشي گرماتاب (دو دستگاه)، ايمن سازي محوطه سالن با استفاده از ضربه گير (ديوار، درب ها، ميله هاي واليبال)، بکارگیری سيستم روشنايي كم مصرف و استفاده از کفپوش ویژه 8 میلی را از خصوصیات قابل توجه این پروژه ورزشی عنوان کرد و از تلاش و همت همگانی همه عوامل موثر در به ثمر رسیدن آن از جمله مدیریت تربیت بدنی، و مدیریت امور فنی دانشگاه تقدیر و تشکر نمود.
گفتنی است با کلنگ زنی احداث سالن ورزشی ویژه خوابگاه برادران، تحت عنوان " المهدی " توسط دکتر ولی زاده رئیس دانشگاه، کارهای اجرایی این پروژه نیز امروز آغاز شد.