فارسی | English
جمعه 7 آذر 1399 _ 12 ربيع الثاني 1442 _ 27 نوامبر 2020
  استان آذربایجان شرقی
 
  تصاویر دانشگاه
 
  امروز
جمعه
آذر 1399
7
قمری:12 ربيع الثاني 1442

میلادی:27 نوامبر 2020
 
تاریخ : سه شنبه 10 تير 1399     |     کد : 2719

قابل توجه دانشجویان محترم :
اطلاعیه مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نکات مهم در خصوص آزمون های مجازی
دانشجویان محترم
 1. با توجه به اینکه اساتید هر درس در انتخاب روش و سامانه ای که آزمون را با استفاده از آن برگزار خواهند کرد اختیار تام دارند از استاد درس در این زمینه کسب اطلاع کنید.
 2. اگر هنگام ورود به سامانه به دلیل ترافیک شبکه امکان ورود به سامانه محقق نشد صبور باشید و یک دقیقه بعد امتحان کنید و موضوع را به استادتان اطلاع دهید تا وقت آزمون را تمدید نماید.
 3. قبل از آزمون اصلی درس، راهنمای شرکت در آزمون که در صفحه اول سامانه قرار داده شده است را مطالعه فرمائید.
 4. در آزمونهای آزمایشی که توسط استاد درس برگزار می شود شرکت کنید و از صحت عملکرد سیستم کامپیوتری خود اطمینان حاصل نمائید.
 5. علاوه بر اتصال اصلی اینترنت که استفاده می کنید یک اتصال دیگر اینترنت نیز به عنوان پشتیبان تهیه کنید تا در مواقع قطعی از آن استفاده کنید.
 6. در صورتیکه آزمون شما نیاز به آپلود عکس یا فایلی دارد مدت زمانی را برای این منظور در نظر بگیرید (15-10دقیقه) عمل گرفتن عکس و آپلود فایل را قبل از آزمون تمرین کنید. برای بهینه شدن حجم و کیفیت فایلها می توانید از نرم افزارهایی مانند Can scanner استفاده کنید. در فایلهای آپلود شده  نام- نام خانوادگی- شماره دانشجویی به نحو مشخص ثبت شود مثلاً به عنوان نام فایل یا بالای برگه بصورت دست نویس.
 7. اگر استاد درس همزمان با امتحان جلسه مجازی در سامانه تشکیل داده یا در شبکه اجتماعی حضور دارد شما نیز در آن جلسات شرکت کنید و ابهامات خود را از آن طریق برطرف کنید.
 8. لینک آزمون قبل از شروع جلسه آزمون فعال نخواهد بود ولی شما قبل از وقت مقرر وارد سامانه شوید و در لحظه شروع با کلید F5 صفحه را Refresh نمائید.
 9. در سوالات رندوم اگر دانشجو وسط آزمون کلید Refresh(F5) را بزند ترتیب سوالات و گزینه ها عوض می‌شود که طبیعی است. اگر پاسخ ها را ذخیره کرده باشد پاسخ های قبلی حفظ خواهد شد ولی اگر پاسخ‌ها را ذخیره نکرده باشد طبیعی است که آنها را از دست خواهد داد. بنابراین تاکید می شود  در آزمون هایی که هر سوال در یک صفحه ظاهر می‌شود حتما کلید ذخیره پاسخ را بزنید و از کلید Refresh حتی المقدور استفاده ننمایید.
 10. در پاسخ به سوالات بخصوص سوالات تشریحی و آزمونهایی که هر سوال در یک صفحه ظاهر می شود  «ذخیره پاسخ» فراموش نشود.
 11. در انتهای آزمون صفحه ای ظاهر می شود که به شما اجازه ویرایش و برگشت به محیط آزمون را  می‌دهد و اگر پاسخ ها از نظر شما نهایی است می توانید دکمه پایان آزمون را بزنید که این حالت به منزله تحویل برگه امتحانی بوده و اجازه هیچگونه تغییری نخواهید داشت.
 
مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان