فارسی | English
يکشنبه 18 خرداد 1399 _ 15 شوال 1441 _ 7 ژوئن 2020
  استان آذربایجان شرقی
 
  تصاویر دانشگاه
 
  امروز
يکشنبه
خرداد 1399
18
قمری:15 شوال 1441

میلادی:7 ژوئن 2020
 
تاریخ : دوشنبه 4 آذر 1398     |     کد : 2524

با حضور دبیران انجمن های علمی – دانشجویی برگزار شد؛
نشست مشترک رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، با دبیران انجمن های علمی - دانشجویی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دبیران انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه در نشست ویژه ای با دکتر حسن ولی زاده رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان دیدار و گفتگو نموده و نقطه نظرات وپیشنهادهای خود را با وی مطرح کردند.
 در این جلسه که دکتر قربانیان معاون فرهنگی و اجتماعی، دکتر یاوری مدیر کل امور فرهنگی و  ولی الله حامی، کارشناس انجمن های علمی دانشجویی نیز حضور داشتند، دکتر ولی زاده ضمن تقدیر از تلاش های دبیران انجمن های علمی – دانشجویی دانشگاه گفت: انجمن های علمی - دانشجویی در مسیری صحیح، علمی و کاملا فعال وپویاست، انجمنهای علمی با تلاش علمی،  همفکری و تبادل اندیشه، نشاط و پویایی ویژه ای به دانشگاه بخشیده و در آینده نیز نقشی موثرو تعیین کننده در پیشرفت و توسعه جامعه و کشور خواهند داشت.
دکتر ولی زاده با ذکر نمونه ای ازتلاش دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه کارآفرینی و مسابقه دادرسی مجازی دانشگاه های شمالغرب کشور، بر لزوم تمرین و یادگیری نحوه "انجام کارهای گروهی" در دانشگاه، و استفاده از نظرات کارشناسی رشته های مختلف و استفاده از آنان در حل مشکلات مربوط به جامعه و صنعت، تاکیدکرد.
مهدی ملکی، دبیر کل انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در مصاحبه کوتاهی با روابط عمومی، با تقدیر از حمایت‌های مسئولین دانشگاه، از رشد و بالندگی و ارتقای روزافزون انجمنهای علمی دانشجویی، گفت: در جلسه فوق، دبیران انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه پیشنهادها ونکات مورد نظر خود را ارائه دادند که می توان به مواردی مانند (1)درخواست تجهیز کارگاه های فنی و دفاتر انجمن ها (2) لزوم تقویت ارتباط اساتید مشاور در انجمن های علمی دانشجویی (3) مساعدت در خصوص فعال‌تر و حمایت‌های مالی بیشتر، اشاره نمود.
ملکی افزود: بخش نمایشگاهی جشنواره داخلی حرکت در آذرماه امسال برگزارخواهد شد، سپس با طی فرایند داوری، آثار برگزیده به جشنواره ملی حرکت معرفی میشوند.
دبیرکل انجمنهای علمی دانشجویی دانشگاه در ارتباط با تلاش و حجم فعالیتهای در دست بررسی و اجرای انجمن های علمی دانشگاه، با بیان اینکه انجمنهای علمی دانشگاه، از اول مهرماه 97 تا پایان آذر ماه 98 رکورد مجموع  فعالیتهای سالهای ۹۷ و ۹۸ را خواهند شکست، از زحمات دبیران فعال وپرتلاش انجمنهای علمی دانشجویی تقدیرنمود.