فارسی | English
دوشنبه 31 شهريور 1399 _ 04 صفر 1442 _ 21 سپتامبر 2020
  استان آذربایجان شرقی
 
  تصاویر دانشگاه
 
  امروز
دوشنبه
شهريور 1399
31
قمری:04 صفر 1442

میلادی:21 سپتامبر 2020
 
تاریخ : شنبه 30 ارديبهشت 1391     |     کد : 252

مراسم دومین سالگرد شهید گمنام

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه  دومین سالگرد شهید گمنام دانشگاه در محل آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ومزار شهید گمنام دانشگاه با همت اموردانشجویان  شاهد وایثارگران برگزار شد.                                                   
این مراسم با پخش کلیپ ،دکلمه خوانی  فرزند شهید عسگری،تقدیر از فرزندان شهداء و سخنرانی سردار نوعی اقدم همراه بود.سردار نوعی اقدم  در سخنان خود ضمن عرض ادب به ایثارگران هشت سال دفاع مقدس از شهداءبه عنوان  مصباح هدایت یاد کردند و از دانشجویان خواستند تا با عمل به وصایای شهداءکه خواستار با خدا بودن،گناه نکردن،عشق حسینی داشتن،مطیع و مقلد بودن و دلسوز و  مهربان بودن و... می باشند. خون آنان را پایمال نکرده و دنباله روان راه شهداء و امام شهداء باشند.در ادامه این مراسم ریاست محترم دانشگاه جناب آقای  دکتر اکرمی   اقتدار و پیشرفت در صحنه های علمی را بیان کننده وفاداری دانشجویان به شهداء و آرمان هایشان دانستنه و وجود پیکر مطهر این شهید گمنام را در دانشگاه و مزین شدن اسم دانشگاه را بنام شهیدی دیگر مایه سربلندی این دانشگاه اعلام نمودند.                                                                              
 گفتنی است پایان بخش این مراسم حضور درمحل یادمان شهید گمنام ونثار فاتحه بر روح مطهر شهید بزرگوار و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی وامام شهداء بود.