فارسی | English
سه شنبه 13 خرداد 1399 _ 10 شوال 1441 _ 2 ژوئن 2020
  استان آذربایجان شرقی
 
  تصاویر دانشگاه
 
  امروز
سه شنبه
خرداد 1399
13
قمری:10 شوال 1441

میلادی:2 ژوئن 2020
 
تاریخ : شنبه 20 مهر 1398     |     کد : 2475

بمیزبانی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزارشد:
نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و مراکز پژوهش و فناوری منطقه ۳ کشور
   نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها ومراکزپژوهش وفناوری منطقه ۳ کشور در روز  چهارشنبه ۱۷ مهر ۹۸با حضور مدیران روابط عمومی دانشگاهها ومراکز پژوهشی و فناوری استانهای آدربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان و به میزبانی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، دکتر حسن ولی زاده، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان طی سخنانی در این نشست با اشاره به کلام رهبرکبیر انقلاب، امام خمینی (ره) ( دانشگاه مبداء تحولات است ) با اشاره به لزوم برنامه ریزی مناسب در دانشگاه‌ها در مسیر کارآفرینی و ارتباط با جامعه درجهت حل مشکلات و چالشها در حوزه های مختلف و نقش اساسی و مهم روابط عمومیها دراین راستا، تاکید نمود و گفت: دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با راه اندازی کلینیک صنعت و معدن و همینطور مرکز رشدفناوریهای پیشرفته قدم های مثبتی را در این مسیر برداشته است.
 وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این نکته که روابط  عمومی صرفا یک شغل نیست بلکه مجموعه ای از مهارتها و تخصصها را شامل میشود، گفت: روابط عمومی دانشگاه  و مراکز  علمی و پژوهشی همواره باید خود را در مسیر اهداف متعالی تبیین شده وزارت علوم در جهت سیاستهای نظام در حوزه علم و فناوری قرار دهند، روابط عمومی ها، مغز متفکر چشم بینا و زبان گویا و بازوان شایسته سازمان هستند لذا باید خصوصیاتی همچون دلسوزی صداقت و بهره گیری از خرد جمعی را بعنوان یکی از راهکارهای موجود برای حل چالش‌های مسائل مختلف، دارا باشند.
 دکتر علیرضا عبداللهی نژاد، مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم تحقیقات و فناوری طی سخنانی با تشریح محورهای چهار گانه استراتژی ارتباطی وزارت علوم تحقیقات و فناوری،  دانشگاهها را به حرکت در این مسیر و بیان دستاوردهای مختلف دعوت نمود و اظهار کرد: حضور فراگیر در فضای مجازی، ارتباط و تعامل با رسانه‌ها، حرفه‌ای نمودن وب سایتها، انتشار خبر نامه وزارت و دانشگاهها و... 4 استراتژی‌ این اداره کل محسوب می‌شود.
عبداللهی نژاد برگزاری جشنواره بزرگ عملکرد روابط عمومی های دانشگاه‌ها پارک علم و فناوری و موسسات آموزش عالی سراسر کشور در سه ماهه پایانی سال را ازجمله برنامه های اداره کل روابط عمومی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در سال 98 اعلام کرد.
گفتنی است در ادامه این نشست، نتایج اولین جشنواره عملکرد روابط عمومیهای دانشگاهها و مراکز  پژوهشی و فناوری منطقه 3 کشور نیز اعلام شد، که بر اساس آن، روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، موفق شد 2 لوح سپاس و تندیس جشنواره را در بخشهای "انتشارات" و  "سمعی و بصری"، بخود اختصاص دهد. 

 

 
تندیس جشنواره عملکرد روابط عمومی های منطقه3  کشور
هامس = هم افزایی منطقه 3