فارسی | English
دوشنبه 5 اسفند 1398 _ 30 جمادى الثانية 1441 _ 24 فوریه 2020
سرخط خبرها :
    استان آذربایجان شرقی
   
    تصاویر دانشگاه
   
    امروز
  دوشنبه
  اسفند 1398
  5
  قمری:30 جمادى الثانية 1441

  میلادی:24 فوریه 2020
   
  تاریخ : يکشنبه 4 آذر 1397     |     کد : 2190

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، ویژه مراسمی به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی، و بمناسبت ایام فرخنده ربیع الاول و در آستانه میلاد باسعادت پیامبر اعظم، حضرت محمد مصطفی(ص) و همزمان با هفته بسیج، با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان، در روز شنبه 3 آذر و در مزار شهید گمنام دانشگاه، برگزار شد.
  دراین آیین، دکتر حسن ولی زاده، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در سخنانی ضمن تبریک این ایام خجسته با تاکید بر اینکه همه مسلمانان باید به فرمایش پیامبر گرامی اسلام با وحدت و انسجام در مقابل دشمنان بایستند، وحدت اسلامی را ضرورت همیشگی جهان اسلام خواند.
  ولی زاده ضمن گرامیداشت هفته بسیج، با تجلیل از مقام شامخ شهدا و امام شهیدان، برلزوم ادامه راه پاک شهدای طریق حق و فضیلت توسط عموم مردم، خصوصا دانشگاهیان فرهیخته، تاکید نمود.
  حجت الاسلام والمسلمین نقیان، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، با تبریک سالروز میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) در سخنانی با اشاره به آیاتی از کلام الله مجید، گفت: به تعبیر قرآن، درشرایط وجود رسول، حجت و رهبری بر مردم، عدم استفاده شایسته و مناسب از نعمتهای الهی وسپاسگزاری نکردن از درگاه الهی ، نوعی ظلم محسوب میشود که در قرآن کریم وعده مجازات و هلاکت آن امتها داده شده است.
  نقیان با تاکید بر اینکه نعمت جمهوری اسلامی به تعبیری درست یعنی حکومت مسلمین، افزود: امام عزیز ما ادامه دهنده راه انبیا بود، وما ازخداوند متعال میخواهیم بما توفیق حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و قدردانی شایسته از این نعمت بزرگ را عنایت فرماید.