فارسی | English
چهارشنبه 21 آذر 1397 _ 05 ربيع الثاني 1440 _ 12 دسامبر 2018
  اوقات شرعی 
   
   
  مهمان : 1826
  اعضا عضو سایت : 91
  اعضا آنلاین : 2
  امروز : 499
  ديروز : 5110
  ماه : 133535
  سال جاری : 1841109
  تعدا مطالب : 1962
  كل : 6188073
   
    امروز
  چهارشنبه
  آذر 1397
  21
  قمری:05 ربيع الثاني 1440

  میلادی:12 دسامبر 2018
   
   آرشیواخبار
  کلمه کلیدی
  :
  از
  تا
  جستجو

  مرکز ارتقا شایستگی حرفه ای دانشجویان (SCD) و گروه کارآفرینی و ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه

  اعلام برنامه کلاسی دروس مهارتی مرکز ارتقا شایستگی حرفه ای دانشجویان (SCD) و گروه کارآفرینی و ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه

  اعلام برنامه کلاسی دروس مهارتی مرکز ارتقا شایستگی حرفه ای دانشجویان (SCD) و گروه کارآفرینی و ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه
  چهارشنبه 18 مهر 1397

  مصاحبه با معاون پژوهش و فناوری با موضوع : اعلام نتایج رتبه بندی نیچر ایندکس

  بر اساس رتبه بندی نیچر ایندکس، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان جز ده دانشگاه برتر ایران قرار گرفت.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، بر اساس رتبه بندی نیچر ایندکس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان جز ده دانشگاه برتر ایران معرفی شده است، دکتر علی عجمی در ارتباط با خبر فوق و معیار رتبه بندی مذکور در مصاحبه با روابط عمومی گفت : پایگاه رتبه بندی نیچر ایندکس هر ساله براساس دستاوردهای پژوهشی با کیفیت بالا که در بازه زمانی 1 آگوست تا 31 جولای سال بعد منتشر می شوند، دانشگاهها و مراکز علمی و پژوهشی در سراسر جهان را رتبه بندی می نماید. این رتبه بندی بر اساس تعداد محدودی از دستاوردهای پژوهشی (با کیفیت بالا) موسسات انجام می گیرد.
  يکشنبه 15 مهر 1397

  برگزاری مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی

  آئین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در روز شنبه 14 مهر ماه 97 با حضور رئیس دانشگاه ، اعضای هیات رئیسه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مدیر و جمعی از مسئولین بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی ، در تالار صائب تبریزی دانشگاه برگزار شد.
  شنبه 14 مهر 1397

  مصاحبه با دکتر سمیرا آقبلاغی عضو هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی

  ارائه روشی برای افزایش کارایی سلول‌های خورشیدی پلیمری به کمک نانولوله‌های کربنی توسط پژوهشگر دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، محققان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و صنعتی سهند تبریز، در طرح تحقیقاتی مشترکی موفق شدند با کاربرد نانوساختارها در ساخت سلول‌های خورشیدی، بازده این ابزار تولید انرژی را به روشی ساده افزایش دهند.
  شنبه 14 مهر 1397

  بر اساس نتایج رتبه‌بندی بین‌المللی تایمز ۲۰۱۹ اعلام شد؛

  ۲۹ دانشگاه ایرانی، ازجمله دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در جمع برترین دانشگاه‌های جهان قرار گرفتند / مصاحبه با رئیس دانشگاه

  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برای اولین بار در رتبه بندی بین المللی تایمز قرار گرفت. دکتر حسن ولی زاده رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه گفت: دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در راستای گسترش تعاملات بین المللی و حضور در مجامع بین المللی و توجه به ارتقای کیفی تولیدات علمی خود برای اولین با در سال 1397، اقدام به ثبت اطلاعات و شرکت در نظام رتبه بندی تایمز نمود.
  چهارشنبه 11 مهر 1397

  قابل توجه عموم دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه

  اطلاعیه مهم اداره فناوری اطلاعات و خدمات رایانه ای دانشگاه شهید مدنی آذبایجان

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، همزمان با آغاز سالتحصیلی جدید، اداره فناوری اطلاعات و خدمات رایانه ای دانشگاه شهید مدنی با صدور اطلاعیه ای رعایت نکات بسیار مهمی را به کاربران اینترنت و شبکه داخلی دانشگاه متذکر شد.
  چهارشنبه 11 مهر 1397

  تجلیل از دست اندرکاران 2 همایش و کنفرانس بمیزبانی دانشگاه

  درجلسه ای با حضور رئیس دانشگاه، از دست اندرکاران اجرایی دومین همایش تنش شوری در گیاهان و همچنین بیست و یکمین کنفرانس شیمی فیزیک انجمن شیمی ایران تقدیر شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر حسن ولی زاده رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در روز یکشنبه 8 مهرماه طی جلسه ویژه ای که بمناسبت تجلیل از دست اندرکاران و دانشجویان فعال در برگزاری 2 رویداد مهم علمی که در شهریورماه 97 بمیزبانی این دانشگاه برگزار شده بود ...
  دوشنبه 9 مهر 1397

  این خبر بطور روزانه در حال بروزرسانی و تکمیل شدن است.

  دریافت اطلاعیه های ضروری، پیامها، قوانین و مقررات ویژه دانشجویان جدید الورود دانشگاه / این خبر بتدریج در حال بروزرسانی است.

  قابل توجه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ این اطلاعیه به روز رسانی می شود. روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان مقدم شما دانشجویان جدید الورود را به صحن مقدس دانشگاه تبریک می گوید.
  پنجشنبه 5 مهر 1397

  گزارش تصویری روابط عمومی

  اولین جلسه های شورای فرهنگی و شورای دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در اول و دوم مهرماه تشکیل شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، اولین جلسه شورای فرهنگی و همچنین شورای دانشگاه شهید مدنی آذربایجان درسال تحصیلی جدید، روز یکشنبه اول و دوشنبه دوم مهرماه، تشکیل شد.
  چهارشنبه 4 مهر 1397

  به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس برگزارشد :

  آئین بزرگداشت هفته دفاع مقدس و میثاق با امام و شهدا، در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آئین غبارروبی مزار شهید گمنام دانشگاه، میثاق با آرمان های والای شهداء و امام (ره) در روز سه شنبه 3 مهر 97 و همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور جمع کثیری از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در یادمان شهید گمنام این دانشگاه برگزارشد.
  سه شنبه 3 مهر 1397