فارسی | English
جمعه 7 آذر 1399 _ 12 ربيع الثاني 1442 _ 27 نوامبر 2020
  استان آذربایجان شرقی
 
  تصاویر دانشگاه
 
  امروز
جمعه
آذر 1399
7
قمری:12 ربيع الثاني 1442

میلادی:27 نوامبر 2020
 
 اخبار

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه خبر داد:

براساس اعلام موسسه رتبه بندی تایمز در ۲۰۲۱، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نسبت به سال گذشته 200 رتبه صعود کرد.

براساس اعلام  موسسه رتبه بندی تایمز در ۲۰۲۱، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نسبت به سال گذشته 200 رتبه صعود کرد. دکتر عجمی: در سال گذشته 1350 دانشگاه در نظام رتبه بندی تایمز حضور داشتند که رتبه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان +۱۰۰۱ بود، اما امسال تعداد 1500 دانشگاه جهان در رتبه بندی تایمز حضور یافتند که دانشگاهیان پرتلاش وشایسته این دانشگاه با صعود 200 رتبه ای خود، رتبه (1000- 801) را برای این دانشگاه پرافتخار به ارمغان آوردند.
جمعه 14 شهريور 1399

دکتر گلفر، مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه:

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان موافقت اصولی تاسیس درمانگاه عمومی دانشگاه را کسب نمود.

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان موافقت اصولی  تاسیس درمانگاه عمومی دانشگاه را کسب نمود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر رحیم گلفر مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در گفتگو با روابط عمومی ، در خصوص ساختارفعلی مرکز بهداشت و درمان دانشگاه گفت:.مرکز بهداشت و درمان دانشگاه دارای واحدهای پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری آقایان و خانم ها و واحد بهداشت محیط می باشد. ۳ نفر کاردان فوریت های پزشکی به عنوان راننده آمبولانس به صورت شبانه‌روزی مشغول ارائه خدمات می باشند و همچنین در خوابگاه الزهرا تعدادی از همکاران بصورت کارشناس پرستاری در شیفت شب مشغول فعالیت هستند.
چهارشنبه 12 شهريور 1399

به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد:

مراسم سوگواری ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و 72 یار صدیق و باوفای آنحضرت

مراسم سوگواری ایام شهادت حضرت  اباعبدالله الحسین علیه السلام و 72 یار صدیق و باوفای آنحضرت السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
سه شنبه 11 شهريور 1399

آیین ملی نکوداشت سالگرد شهادت آیت الله سید اسدالله مدنی / با سخنرانی اساتید حوزوی و دانشگاهی

برگزارکننده: دانشگاه هنر اسلامی تبریز با همکاری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

برگزارکننده: دانشگاه هنر اسلامی تبریز با همکاری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان این همایش بصورت مجازی در 20 شهریور سالجاری و در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار میشود.
سه شنبه 11 شهريور 1399

مصاحبه اختصاصی روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با مسئول کمیته علم و فناوری ستاد استانی مقابله با کرونا:

دکتر ولی زاده: عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان استان آذربایجان شرقی از نظر ارائه و اجرای طرح‌های تحقیقاتی کاربردی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در کشور قابل توجه و تحسین برانگیز است.

دکتر ولی زاده: عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان استان آذربایجان شرقی از نظر ارائه و اجرای طرح‌های تحقیقاتی کاربردی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در کشور قابل توجه و تحسین برانگیز است. مسئول کمیته علم و فناوری ستاد استانی مقابله با کرونا:در مقابله با بحران کرونا و مسائل پیرامون آن دانشگاه ها نقش بی بدیلی دارند و جامعه ما شاهد تلاش بی وقفه اساتید و پژوهشگران حوزه های علم و فناوری و پزشکی و .... در مسیر یافتن واکسن، ساخت تجهیزات مقابله با ویروس، ضد عفونی محیط و ... است و این اعتماد ایجاد شده فرصت مغتنمی است تا با این پشتوانه مطمئن، شاهد ایفای نقش مهم و اساسی دانشگاهها در دوران پسا کرونا باشیم.
پنجشنبه 6 شهريور 1399

🌸إعْلَمُوا أنَّ حَوَائِجَ النّاسِ إلَيْكُمْ مِنْ نِعَمِ الله. بدانيد نيازهاي مردم به سوي شما از نعمت هاي خداوند بر شماست. حضرت امام‌حسین (ع)

پیام رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بمناسبت هفته دولت و روز کارمند:

پیام رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بمناسبت هفته دولت و روز کارمند: با بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان دولت، رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را خدمت یکایک همکاران گرامی و تلاشگر در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان تبریک و تهنیت گفته و حضور و تلاش های شما را در این ایام‌ سخت ارج نهاده و دستان گره گشای شما را به گرمی می فشارم و برای شما عزیزان در کنار خانواده محترم سلامتی توام با توفیق خدمت به هم میهنان ارجمندمان آرزومندم‌.
سه شنبه 4 شهريور 1399

دکتر ولی زاده در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه:

برگزاری بموقع کنکور و رعایت دقیق پروتکلهای اجرایی و بهداشتی آرامش را به داوطلبان و خانواده های آنها به ارمغان آورد

برگزاری بموقع کنکور و رعایت دقیق پروتکلهای اجرایی و بهداشتی آرامش را به داوطلبان و خانواده های آنها به ارمغان آورد دکتر ولی زاده:مجموعه اقدامات انجام شده توسط وزارت علوم، موجب شد: کنکور کارشناسی ارشد، دکتری و همچنین کنکور سراسری ۹۹ از نظر عدالت آموزشی و سنجش علمی داوطلبان، نه تنها تفاوتی نسبت به سالهای قبل نداشته باشد، بلکه آزمونهای فوق، با توجه به اعمال حساسیت های اجرایی و بهداشتی ایجاد شده، بهتر از سال های قبل برگزار شدند.
شنبه 1 شهريور 1399

برگزاری آزمون سراسری کنکور 99 در گروههای علوم انسانی، تجربی، و زبانهای خارجی

کنکور سراسری99 در حوزه امتحانی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان همزمان با سراسر کشور برگزار شد

کنکور سراسری99   در حوزه امتحانی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان همزمان با سراسر کشور برگزار شد دکتر رنجبر نماینده تام الاختیار آزمونهای دانشگاه ، در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه، اقدامات و تمهیدات انجام شده در ارتباط با برگزاری آزمون سراسری، را تشریح کرد.
پنجشنبه 30 مرداد 1399

قابل توجه داوطلبان کنکور 99

معرفی اجمالی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

معرفی اجمالی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان فایلهای تصویری و pdf معرفی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
پنجشنبه 30 مرداد 1399

تجلیل از منتخبان استانی جایزه بنیاد البرز در تبریز / اعطای جایزه علمی البرز به دو دانشجوی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

از برگزیدگان استانی همایش ملی نخبگان پنجاه و هشتمین سال جایزه بنیاد البرز، ( از جمله 2 دانشجوی دکتری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ) در تبریز تجلیل شد.

از برگزیدگان استانی  همایش ملی نخبگان پنجاه و هشتمین سال جایزه بنیاد البرز، ( از جمله 2 دانشجوی دکتری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ) در تبریز تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، در این مراسم شش دانشجوی استان که برگزیده جایزه بنیاد البرز شده اند قدردانی شدند.
سه شنبه 28 مرداد 1399