فارسی | English
سه شنبه 26 شهريور 1398 _ 18 محرم 1441 _ 17 سپتامبر 2019
  اوقات شرعی 
   
   
  مهمان : 378
  اعضا عضو سایت : 91
  اعضا آنلاین : 0
  امروز : 3502
  ديروز : 9604
  ماه : 214554
  سال جاری : 1292677
  تعدا مطالب : 2196
  كل : 8298683
   
    امروز
  سه شنبه
  شهريور 1398
  26
  قمری:18 محرم 1441

  میلادی:17 سپتامبر 2019
   
   آرشیواخبار
  کلمه کلیدی
  :
  از
  تا
  جستجو

  اطلاعیه معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی

  ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع دکتری(Ph.D) نیمه متمرکز سال 1398

  ضمن عرض تبریک به کلیه پذیرفته شدگان رشته های مختلف دوره دکتری این دانشگاه ، به اطلاع می رساندثبت نام اولیه از روز سه شنبه مورخ 98/06/12 لغایت روز پنج شنبه مورخ 98/06/14 به صورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه مربوطه انجام می پذیرد لذا از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری گردد. همچنین جهت تحویل مدارک خود طبق برنامه زمان بندی دانشکده مربوطه(متعاقباً اعلام خواهد شد) ، به اداره آموزش دانشکده مربوطه مراجعه نمایید. مراحل و مدارک لازم جهت ثبت نام در اطلاعیه ای دیگر به تفصیل آمده است.
  شنبه 9 شهريور 1398

  اطلاعیه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

  در راستای حمایت از طرح‌های تحقیقاتی، پسادکتری و رساله دکتری صورت گرفت: فراخوان جدید صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور

  ششمین فراخوان حمایت از رساله‌های دکتری، از تاریخ 01/05/1398 لغایت 15/07/1398 طبق آیین‌نامۀ منتشر شده در سایت صندوق به نشانی WWW.insf.org از پروپوزال‌های دانشجویان مقطع دکتری ثبت نام به عمل می‌آید. متقاضیان واجد شرایط طرح پسادکتری می‌توانند مدارک لازم را جهت بررسی اولیه تا تاریخ 31/07/1398 از طریق ایمیل به آدرس researchmgr@azaruniv.ac.ir ارسال نمایند.
  چهارشنبه 6 شهريور 1398

  استعلام قیمت اجاره بهای انتشارات 3 دانشکده علوم پایه،ادبیات و علوم تربیتی

  فراخوان استعلام قیمت اجاره بهای انتشارات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان درنظر دارد خدمات انتشارات دانشکده علوم پایه، دانشکده ادبیات و دانشکده علوم تربیتی را از طریق فراخوان عمومی مطابق قرارداد ضمیمه شده واگذار نماید.
  چهارشنبه 23 مرداد 1398

  اردوی زیارتی مشهد مقدس در سال 98

  اعلام برگزاری موفق اردوی زیارتی مشهد مقدس در سال 98 توسط معاون فرهنگی و اجتماعی در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه

  اردوی زیارتی مشهد مقدس در سال 98 به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی و همکاری کانون رضوی دانشگاه، برگزارشد. دکتر قربانیان، معاون فرهنگی واجتماعی در گفتگو با روابط عمومی با ذکر این مطلب گفت: اردوی زیارتی مشهد مقدس پس از طی مراحل مقدماتی، با برنامه ریزی و انجام هماهنگی های لازم توسط حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شد.
  پنجشنبه 3 مرداد 1398

  گزارش مسابقات ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه های منطقه 3 کشور

  گزارش نتایج مسابقات ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه های منطقه 3 کشور در مصاحبه با مدیر تربیت بدنی دانشگاه

  دکتر مهدی بشیری مدیر تربیت بدنی دانشگاه در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه به نتایج مسابقات ورزشی دانشجویان دانشگاه های منطقه 3 کشور پرداخت و گفت: این مسابقات با شرکت دانشگاههای منطقه 3 کشور از 15 لغایت 31 تیرماه 98 بمیزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد . دانشگاه شهید مدنی آذربایجان درقالب تیمهای پسران در رشته های دو ومیدانی، والیبال، فوتسال و تنیس روی میز و دختران دانشجو در رشته های دو ومیدانی، تیر اندازی و والیبال در این مسابقات حضور یافتند که مسابقات دختران بمیزبانی دانشگاه ارومیه برگزار شد.
  چهارشنبه 2 مرداد 1398

  روابط عمومی دانشگاه تقدیم منتشر نمود:

  پانزدهمین نشریه خبری الکترونیکی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان / اخبار تصویری تیرماه 98

  روابط عمومی دانشگاه تقدیم منتشر نمود: پانزدهمین نشریه خبری الکترونیکی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان / اخبار تصویری تیرماه 98
  سه شنبه 1 مرداد 1398

  تشخیص دقیق و سریع حضور مورفین و کدئین در بدن

  تشریح طرح استاد شیمی تجزیه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با موضوع "تشخیص دقیق و سریع حضور مورفین و کدئین در بدن"

  محققان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و دانشگاه زنجان با انجام یک پژوهش مشترک آزمایشگاهی موفق به سنتز یک نانوکامپوزیت سه‌جزئی شدند که می‌توان به کمک آن میزان حضور داروهای مسکن کدئین و مورفین را در نمونه‌های خون و ادرار، با سرعت و دقت بالا اندازه‌گیری کرد.
  شنبه 29 تير 1398

  اطلاعیه معاونت دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

  آگهی احداث "بوفه - رستوران" راه آهن / توسعه "بوفه" خوابگاه المهدی / توسعه "بوفه" خوابگاه الزهرا

  اطلاعیه معاونت دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان: آگهی احداث "بوفه - رستوران" راه آهن / توسعه "بوفه" خوابگاه المهدی / توسعه "بوفه" خوابگاه الزهرا
  پنجشنبه 27 تير 1398

  پردیس تبریز دانشگاه شهید مدنی آذربایجان میزبان سرکنسول ترکیه

  حسین گون گور سرکنسول ترکیه از مرکز رشد واحدهای فناور و مرکز نوآوری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه سرکنسول کشور ترکیه در تبریز در روز چهارشنبه ۲۶ تیر ماه، در رأس هیاتی از مرکز رشد واحدهای فناورو مرکز نوآوری دانشگاه واقع در پردیس تبریز بازدید نمود.
  چهارشنبه 26 تير 1398

  با مصوبه هیات ممیزه دانشگاه انجام گرفت؛

  با مصوبه هیات ممیزه دانشگاه در سال 98 تعدادی از همکاران عضو هیات علمی، از رتبه استادیاری به رتبه علمی دانشیاری ارتقاء یافتند.

  دکتر ایمانپور معاون آموزشی وتحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، با اعلام این مطلب گفت: در جلسات اخیر هیات ممیزه دانشگاه با تقاضای ارتقای رتبه علمی تعدادی از همکاران بشرح زیر از استادیاری به دانشیاری موافقت شد.
  دوشنبه 17 تير 1398