فارسی | English
پنجشنبه 3 مهر 1399 _ 07 صفر 1442 _ 24 سپتامبر 2020
  استان آذربایجان شرقی
 
  تصاویر دانشگاه
 
  امروز
پنجشنبه
مهر 1399
3
قمری:07 صفر 1442

میلادی:24 سپتامبر 2020
 
 اخبار

توسط معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، وبصورت ویدئو کنفرانس انجام شد:

افتتاح سالن ورزشی قدس ( خوابگاه خواهران ) و کلنگ زنی سالن ورزشی المهدی ( خوابگاه برادران )

افتتاح سالن ورزشی قدس ( خوابگاه خواهران ) و کلنگ زنی سالن ورزشی المهدی ( خوابگاه برادران ) به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در آستانه بازگشائی دانشگاهها و آغاز سالتحصیلی 1400 - 99 آئین افتتاح سالن ورزشی خوابگاه قدس و کلنگ زنی سالن ورزشی برادران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان توسط دکتر صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بصورت ویدئو کنفرانس و باحضور رئیس و اعضای هیات رئیسه و جمعی از مدیران و کارکنان این دانشگاه انجام شد.
چهارشنبه 19 شهريور 1399

نحوه برگزاری کلاسها درسال تحصیلی 1400 - 1399

اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در خصوص نحوه برگزاری کلاسها درسال تحصیلی 1400 - 1399

اطلاعیه  معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در خصوص نحوه برگزاری کلاسها درسال تحصیلی 1400 - 1399 🔻تمامی کلاسهای ۱۶ هفته ای مقطع کارشناسی، از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه( جام) برگزار خواهد شد. تمامی کلاسهای ۱۶ هفته ای مقطع کارشناسی، از طریق سامانه آموزش مجازی دانشگاه( جام) برگزار خواهد شد.
يکشنبه 16 شهريور 1399

پایش و رصد وضعیت سلامت روانی در دوران شیوع کرونا / قابل توجه دانشجویان محترم تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه

اطلاعیه مهم مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

اطلاعیه مهم مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به اطلاع می­رساند به منظور پایش و رصد وضعیت سلامت روانی دانشجویان عزیز در دوران شیوع کرونا، ضروری است که تمامی دانشجویان شاغل به تحصیل در بازه زمانی 15 شهریور لغایت 15 آبان ماه به پرتال کارنامه سلامت مراجعه و پرسشنامه مربوطه را تکمیل و از خروجی نتایج پرینت گرفته و به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه واقع در طبقه اول دانشکده ادبیات و علوم انسانی تحویل نمایند.
يکشنبه 16 شهريور 1399

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه خبر داد:

براساس اعلام موسسه رتبه بندی تایمز در ۲۰۲۱، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نسبت به سال گذشته 200 رتبه صعود کرد.

براساس اعلام  موسسه رتبه بندی تایمز در ۲۰۲۱، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نسبت به سال گذشته 200 رتبه صعود کرد. دکتر عجمی: در سال گذشته 1350 دانشگاه در نظام رتبه بندی تایمز حضور داشتند که رتبه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان +۱۰۰۱ بود، اما امسال تعداد 1500 دانشگاه جهان در رتبه بندی تایمز حضور یافتند که دانشگاهیان پرتلاش وشایسته این دانشگاه با صعود 200 رتبه ای خود، رتبه (1000- 801) را برای این دانشگاه پرافتخار به ارمغان آوردند.
جمعه 14 شهريور 1399

دکتر گلفر، مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه:

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان موافقت اصولی تاسیس درمانگاه عمومی دانشگاه را کسب نمود.

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان موافقت اصولی  تاسیس درمانگاه عمومی دانشگاه را کسب نمود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر رحیم گلفر مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در گفتگو با روابط عمومی ، در خصوص ساختارفعلی مرکز بهداشت و درمان دانشگاه گفت:.مرکز بهداشت و درمان دانشگاه دارای واحدهای پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری آقایان و خانم ها و واحد بهداشت محیط می باشد. ۳ نفر کاردان فوریت های پزشکی به عنوان راننده آمبولانس به صورت شبانه‌روزی مشغول ارائه خدمات می باشند و همچنین در خوابگاه الزهرا تعدادی از همکاران بصورت کارشناس پرستاری در شیفت شب مشغول فعالیت هستند.
چهارشنبه 12 شهريور 1399

به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد:

مراسم سوگواری ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و 72 یار صدیق و باوفای آنحضرت

مراسم سوگواری ایام شهادت حضرت  اباعبدالله الحسین علیه السلام و 72 یار صدیق و باوفای آنحضرت السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
سه شنبه 11 شهريور 1399

آیین ملی نکوداشت سالگرد شهادت آیت الله سید اسدالله مدنی / با سخنرانی اساتید حوزوی و دانشگاهی

برگزارکننده: دانشگاه هنر اسلامی تبریز با همکاری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

برگزارکننده: دانشگاه هنر اسلامی تبریز با همکاری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان این همایش بصورت مجازی در 20 شهریور سالجاری و در دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار میشود.
سه شنبه 11 شهريور 1399

مصاحبه اختصاصی روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با مسئول کمیته علم و فناوری ستاد استانی مقابله با کرونا:

دکتر ولی زاده: عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان استان آذربایجان شرقی از نظر ارائه و اجرای طرح‌های تحقیقاتی کاربردی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در کشور قابل توجه و تحسین برانگیز است.

دکتر ولی زاده: عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان استان آذربایجان شرقی از نظر ارائه و اجرای طرح‌های تحقیقاتی کاربردی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در کشور قابل توجه و تحسین برانگیز است. مسئول کمیته علم و فناوری ستاد استانی مقابله با کرونا:در مقابله با بحران کرونا و مسائل پیرامون آن دانشگاه ها نقش بی بدیلی دارند و جامعه ما شاهد تلاش بی وقفه اساتید و پژوهشگران حوزه های علم و فناوری و پزشکی و .... در مسیر یافتن واکسن، ساخت تجهیزات مقابله با ویروس، ضد عفونی محیط و ... است و این اعتماد ایجاد شده فرصت مغتنمی است تا با این پشتوانه مطمئن، شاهد ایفای نقش مهم و اساسی دانشگاهها در دوران پسا کرونا باشیم.
پنجشنبه 6 شهريور 1399

🌸إعْلَمُوا أنَّ حَوَائِجَ النّاسِ إلَيْكُمْ مِنْ نِعَمِ الله. بدانيد نيازهاي مردم به سوي شما از نعمت هاي خداوند بر شماست. حضرت امام‌حسین (ع)

پیام رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بمناسبت هفته دولت و روز کارمند:

پیام رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بمناسبت هفته دولت و روز کارمند: با بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان دولت، رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را خدمت یکایک همکاران گرامی و تلاشگر در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان تبریک و تهنیت گفته و حضور و تلاش های شما را در این ایام‌ سخت ارج نهاده و دستان گره گشای شما را به گرمی می فشارم و برای شما عزیزان در کنار خانواده محترم سلامتی توام با توفیق خدمت به هم میهنان ارجمندمان آرزومندم‌.
سه شنبه 4 شهريور 1399

دکتر ولی زاده در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه:

برگزاری بموقع کنکور و رعایت دقیق پروتکلهای اجرایی و بهداشتی آرامش را به داوطلبان و خانواده های آنها به ارمغان آورد

برگزاری بموقع کنکور و رعایت دقیق پروتکلهای اجرایی و بهداشتی آرامش را به داوطلبان و خانواده های آنها به ارمغان آورد دکتر ولی زاده:مجموعه اقدامات انجام شده توسط وزارت علوم، موجب شد: کنکور کارشناسی ارشد، دکتری و همچنین کنکور سراسری ۹۹ از نظر عدالت آموزشی و سنجش علمی داوطلبان، نه تنها تفاوتی نسبت به سالهای قبل نداشته باشد، بلکه آزمونهای فوق، با توجه به اعمال حساسیت های اجرایی و بهداشتی ایجاد شده، بهتر از سال های قبل برگزار شدند.
شنبه 1 شهريور 1399