فارسی | English
چهارشنبه 2 مهر 1399 _ 06 صفر 1442 _ 23 سپتامبر 2020
  استان آذربایجان شرقی
 
  تصاویر دانشگاه
 
  امروز
چهارشنبه
مهر 1399
2
قمری:06 صفر 1442

میلادی:23 سپتامبر 2020
 
 اخبار

"موزه جامع در دانشگاه تربیت معلم آذربایجان راه اندازی خواهد شد ."

"موزه جامع در دانشگاه تربیت معلم آذربایجان راه اندازی خواهد شد ." علاوه بر دستاوردهای درون دانشگاهی در حوزه بومی و منطقه ای و جغرافیایی پردیس نیز حفظ آثار هنرمندان و مخترعین و تبلیغ ابنیه تاریخی و محصولات فرهنگی و جاذبه های گردشگری در راستای فعال کردن منطقه و جذاب نمودن محیط دانشگاه برای کلیه اقشار دانشگاهی از اهداف دیگرایجاد موزه است. گفتنی است ، اخیرا" آقای حسین ساجدی به عنوان مسئول راه اندازی موزه دانشگاه منصوب شده اند
دوشنبه 18 مهر 1390

3 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه به مرتبه استادی ارتقاء پیدا کردند .

 3 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه به مرتبه استادی ارتقاء پیدا کردند . آقایان دکتر فرهاد دارابی ، و دکتر سید محمود شیخ الاسلامی ، از دانشکده علوم پایه ، و آقای دکتر رحمان مشتاق مهر ، از دانشکده ادبیات و علوم انسانی ، به مرتبه استادی ارتقاء پیدا کردند .
چهارشنبه 13 مهر 1390

مراسم پایگاه مقاومت بسیج کارمندی شهدا دانشگاه تربیت معلم آذربایجان در هفته دفاع مقدس

مراسم  پایگاه مقاومت بسیج کارمندی شهدا دانشگاه تربیت معلم آذربایجان در هفته دفاع مقدس طی مراسمی ، به همت پایگاه مقاومت بسیج کارمندی شهدا دانشگاه تربیت معلم آذربایجان ، با حضور دکتر جمال پور ، مسئول بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی و مدیر کل دفتر آموزش وپژوهش استانداری ، وجمع پر شور کارکنان بسیجی دانشگاه ، دلاوریها و رشادتهای رزمندگان اسلام در دفاع مقدس گرامی داشته شد
چهارشنبه 13 مهر 1390

"افتتاح فروشگاه زنجيره ای رفاه ( شعبه شهيد گمنام ) در دانشگاه تربيت معلم آذربايجان "

"افتتاح فروشگاه زنجيره ای رفاه ( شعبه شهيد گمنام ) در دانشگاه تربيت معلم آذربايجان " رياست دانشگاه، در سخنانی به لزوم تاسيس چنين فروشگاهی اشاره کرد و افزود : اين جانب افتتاح فروشگاه رفاه در دانشگاه را با ديد فرهنگی نگاه می کنم ، چرا که با تاسيس و راه اندازی اين فروشگاه ، دانشجويان وقت ارزشمند خود را جهت خريد کالا از شهرهای مجاور ، هدر نداده و به سهولت کالای موجود را در ميان بيش از هزار نوع کالا خريداری خواهند کرد . دکتر اکرمی افزود : با تلاش و پی گيری مستمر مسئولان دانشگاه ، در عرض 45 روز اين فروشگاه ساخته شد ، و بصورت مناسب وشايسته با تنوع کالاها ، و کيفيت بسيار بالا ، وقيمت مناسب آنها، تصميم گرفته شد ، با فروشگاههای زنجيره ای رفاه همکاری نماييم .
چهارشنبه 13 مهر 1390

به مناسبت هفته دفاع مقدس ودر تجلیل از ایثارگران انجام شد : دیدار رئیس بنیاد شهید با دکتر اکرمی

 به مناسبت  هفته دفاع مقدس ودر تجلیل از ایثارگران انجام شد : دیدار رئیس بنیاد شهید با دکتر اکرمی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در منزل رییس دانشگاه تربیت معلم آذربایجان به عنوان جانباز جنگ تحمیلی تجلیل کرد در این دیدار ؛ دکتر اکرمی سخنانی انقلاب اسلامی را به عنوان الگوی انقلابهای منطقه مورد توجه ویژه دانست و افزود : لازم است مدیران کشور عملکرد خود را مطابق با انتظارات مردم نموده و موجب ایجاد فضای انس الفت بیشتر مردم با مسئولین و نظام مقدس گردیده و در جلب رضایت و اعتماد عمومی جدیت داشته و رضای الهی را کسب نمایند.
چهارشنبه 13 مهر 1390

تجلیل از ایثارگران با حضور رئیس محترم دانشگاه

تجلیل از ایثارگران با حضور رئیس محترم دانشگاه دکتر اکرمی : دانشگاه تربیت معلم آذربایجان از نظر تعداد و تنوع برنامه های فرهنگی در بین دانشگاههای استان آذربایجان شرقی رتبه اول را در ترم گذشته کسب کرده است . هم زمان با دفاع مقدس ، دکتر میرجلیل اکرمی ، ریاست دانشگاه ، به همراه معاونین و جمعی از مدیران ارشد ، در جمع کارکنان ایثارگر حضور یافته و آنان را مورد تفقد خود قرار داد .
يکشنبه 10 مهر 1390

به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور درمنزل دو تن از همكاران ايثارگر دانشگاه از رشادتها و جانفشاني­ها

  به مناسبت هفته دفاع مقدس  با حضور درمنزل دو تن از همكاران ايثارگر دانشگاه از رشادتها و جانفشاني­ها هفته دفاع مقدس - تجلیل از ایثارگران دانشگاه
شنبه 9 مهر 1390

دريافت جايزه ويژه مقاله برتر هفتمين کنگره ملی بيوتکنولوژی در تهران توسط دانشجوی دانشگاه تربيت معلم آ

دريافت جايزه ويژه مقاله برتر هفتمين کنگره ملی بيوتکنولوژی در تهران توسط دانشجوی دانشگاه تربيت معلم آ ندا ديدار يکی از دانشجويان نمونه دانشگاه تربيت معلم آذربايجان بوده که زير نظر استادان راهنما ، خانم دکتر محمودی و دکتر پژوهنده ، در حال گذراندن پايان نامه خود می باشد.
شنبه 9 مهر 1390

انتقال کتابخانه مرکزی دانشگاه تربيت معلم آذربايجان به محل ساختمان اصلی

انتقال کتابخانه مرکزی دانشگاه تربيت معلم آذربايجان به محل ساختمان اصلی ساختمان اصلی کتابخانه مرکزی ، در 4 طبقه و با زير بنای 3000 متر مربع ، دارای بخش نشريات ادواری ، در حدود 180 عنوان نشريه فارسی ، و بخش مرجع بالغ بر 6 هزار جلد کتاب فارسی ولاتين ، و بخش پايان نامه دانشجويان ارشد و دکتری با بيش از 300 عنوان پايان نامه ، و دارای سالنهای مطالعه مجزا ، جهت استفاده دانشجويان دختر و پسر می باشد .
دوشنبه 4 مهر 1390

افتتاح پورتال جدید و جامع دانشگاه تربیت معلم آذربایجان

افتتاح پورتال جدید و جامع دانشگاه تربیت معلم آذربایجان بزودی پورتال جدید و جامع دانشگاه تربیت معلم آذربایجـــان افتتاح می گردد . این پورتال شامل امکانات جامعی در ارتباط با ارائه مهمترین اخبار دانشگاه ، ... ادامه ....
دوشنبه 4 مهر 1390