فارسی | English
چهارشنبه 15 مرداد 1399 _ 15 ذو الحجة 1441 _ 5 اوت 2020
  استان آذربایجان شرقی
 
  تصاویر دانشگاه
 
  امروز
چهارشنبه
مرداد 1399
15
قمری:15 ذو الحجة 1441

میلادی:5 اوت 2020
 
 اخبار

به همت مرکز رشد دانشگاه و با رعایت پروتکلهای بهداشتی:

کارگاه آموزشی تشریح مسائل مرتبط با بیمه شرکت ها در پردیس دانشگاه برگزارشد

کارگاه آموزشی تشریح مسائل مرتبط با بیمه شرکت ها در پردیس دانشگاه برگزارشد دکتر بیگی، مدیر مرکز رشد دانشگاه در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه : کارگاه آموزشی مسائل مرتبط با بیمه شرکت ها در تاریخ 12 مرداد با حضور شرکتهای مستقر در مرکز رشد و علاقمندان حوزه کسب و کار با رعایت پروتکلهای بهداشتی صادر شده از ستاد کرونا برگزار شد.
سه شنبه 14 مرداد 1399

سازمان امور دانشجویان:

اطلاعیه طرح میهمانی دروس عملی آزمایشگاهی

اطلاعیه طرح میهمانی دروس عملی آزمایشگاهی ســـازمان امور دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در راســتاي کاهش تردد دانشجویان در دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی با توجه به شرایط ایجاد شده به دلیل شیوع بیماری کووید -19، کاهش استرس و نگرانی خانواده­ها در ارتباط با دوری فرزندانشان در امر تحصیل، تسهيل در خصوص ميهماني دانشجويان و اینکه برگزاری دروس و واحدهای نظری و تئوری به صورت مجازی و آنلاین توسط دانشگاه­های مبدا برگزار می­گردد.
شنبه 11 مرداد 1399

با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا:

آزمون ورودی مقطع دکتری"Ph.D"سال 1399 در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزارشد

آزمون ورودی مقطع دکتری"Ph.D"سال 1399 در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزارشد دکتر مجتبي رنجبر نماینده تام الاختیار آزمونهای دانشگاه: آزمون دکتری ۱۳۹۹ در پردیس تبریز دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در روز پنجشنبه ۹ مرداد ماه با حضور ۷۰۰ داوطلب زن، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی اعلامی و مصوب ستاد ملی مقابله با کرونا و سازمان سنجش کشور، با همیاری و تلاش همکاران دانشگاه برگزار شد.
جمعه 10 مرداد 1399

فرم های مربوط به " مناقصه تعویض لوله های تاسیساتی ساختمان علوم پایه "

اسناد مناقصه تعویض لوله های تاسیساتی ساختمان دانشکده علوم پایه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

 اسناد مناقصه تعویض لوله های تاسیساتی ساختمان دانشکده علوم پایه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان دریافت فایل اسناد و فرمها (PDF)
دوشنبه 30 تير 1399

بیست و دومین نشریه خبری الکترونیکی دانشگاه منتشر شد:

مهمترین اخبار ماههای خرداد و تیرماه در بیست ودومین نشریه خبری روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

مهمترین اخبار ماههای خرداد و تیرماه در بیست ودومین نشریه خبری روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان اخبار پژوهشی، آموزشی، علمی فرهنگی و موفقیتهای بخشهای مختلف دانشگاه
يکشنبه 29 تير 1399

برگزاری جلسه کمیته علم و فناوری ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا

جلسه کمیته علم و فناوری ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا بمیزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی و به ریاست دکتر حسن ولی زاده برگزار شد

جلسه کمیته علم و فناوری ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا بمیزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی و به ریاست دکتر حسن ولی زاده برگزار شد در این جلسه، دکتر ولی زاده نخست به ارائه گزارشی از اقدامات تخصصی انجام شده در حوزه این کمیته پرداخت و از تلاشهای خوب دانشگاهها و مراکز علم و فناوری استان آذربایجان در مسیر مبارزه با ویروس کرونا، از طرف استاندار آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر نمود. در ادامه این جلسه، موارد مطروحه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه 25 تير 1399

مجله «زبانشناسی کاربردی و ادبیات کاربردی: پویشها و پیشرفتها» موفق به اخذ درجه علمی با رتبه B شد.

اخذ درجه علمی با رتبه B در ارزیابی نشریات علمی کشور، توسط مجله تخصصی گروه زبان انگلیسی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

اخذ درجه علمی با رتبه B در ارزیابی نشریات علمی کشور، توسط مجله تخصصی گروه زبان انگلیسی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان این مجله فعلاً در سه زمینه مقاله می پذیرد: حوزۀ اول زبانشناسی کاربردی است که گسترۀ بسیاروسیعی از تحقیقات کاربردی مرتبط با زبان علی الخصوص موضوعات آموزش زبان انگلیسی را دربرمی گیرد. حوزه دوم ادبیات کاربردی است که حیطۀ نوینی در دنیا محسوب می شود و شامل مطالعات کاربردی ادبیات همچون ادبیات درمانی، ادبیات و محیط زیست، علم و ادبیات، کاربرد ادبیات در مواجهه با آسیب های اجتماعی و امثال آن را شامل می شود. و حوزۀ سوم شامل مطالعات بین رشته ای، زبانشناسی کاربردی و ادبیات کاربردی است
دوشنبه 23 تير 1399

جشنواره روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و فناوری کشور» با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد:

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با کسب رتبه سوم در حوزه" روابط عمومی الکترونیک" در ردیف روابط عمومیهای برتر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت.

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با کسب رتبه سوم در حوزه" روابط عمومی الکترونیک" در ردیف روابط عمومیهای برتر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت. استفاده از ابزارهای الکترونیکی در جهت اطلاع رسانی مانند نشریه خبری الکترونیکی مدیریت بهینه وب‌سایت‌ها وب سایت دانشگاه و پیام رسان ها استفاده از تکنیک‌های اطلاع‌رسانی در محتوای اخبار و گزارش های خبری از جمله شاخصه های داوری در این حوزه می‌باشد.
دوشنبه 23 تير 1399

در راستای اقدامات دانشگاهها برای پیشگیری از بیماری کووید 19 انجام گرفت:

طراحی وساخت دستگاه ضد عفونی کننده پاششی هوشمند توسط دانشجوی خلاق مکانیک دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان

طراحی وساخت دستگاه ضد عفونی کننده  پاششی هوشمند توسط دانشجوی خلاق مکانیک دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان شیوع ویروس مهلک کرونا، پژوهشگران حوزه علم و فناوری دانشگاههای کشور عزیزمان را برآن داشت تا با ارائه طرحهای ابتکاری و خلاقانه موجب حل مشکلات ناشی از شیوع این ویروس شوند. در این راستا ارائه طرحهایی در خصوص ضدعفونی دستها و سطوح از اهمیت فراوانی برخوردار است.
يکشنبه 22 تير 1399

قابل توجه دانشجویان محترم : اطلاعیه مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

ارائه نکات مهم آزمونهای مجازی (اطلاعیه مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان)

ارائه نکات مهم آزمونهای مجازی (اطلاعیه مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان) در انتهای آزمون صفحه ای ظاهر می شود که به شما اجازه ویرایش و برگشت به محیط آزمون را می‌دهد و اگر پاسخ ها از نظر شما نهایی است می توانید دکمه پایان آزمون را بزنید که این حالت به منزله تحویل برگه امتحانی بوده و اجازه هیچگونه تغییری نخواهید داشت.
سه شنبه 10 تير 1399