فارسی | English
سه شنبه 19 آذر 1398 _ 13 ربيع الثاني 1441 _ 10 دسامبر 2019
سرخط خبرها :
  اوقات شرعی 
   
    امروز
  سه شنبه
  آذر 1398
  19
  قمری:13 ربيع الثاني 1441

  میلادی:10 دسامبر 2019
   
   اخبار
  کلمه کلیدی
  :
  از
  calendar
  تا
  calendar
  جستجو

  به نقل از سایت ستاد نانو:

  افزایش بازدهی سلول‌های خورشیدی با نانولوله کربنی

  افزایش بازدهی سلول‌های خورشیدی با نانولوله کربنی پژوهشگران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان موفق شدند با اعمال نانولوله‌های کربنی به درون ساختار سلول‌های خورشیدی پروفسکایتی، بازدهی تبدیل انرژی خورشیدی به انرژی الکتریکی را در این نوع سلول های خورشیدی به بیش از ۱۷ درصد افزایش دهند.
  دوشنبه 18 آذر 1398

  مراسم بزرگداشت روز دانشجو

  مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد.

  مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، آئین نکوداشت روز دانشجو، با حضورمهندس راستگو معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان ودانشجویان این دانشگاه در روز یکشنبه 17 آذر در سالن استاد شهریار برگزار شد.
  دوشنبه 18 آذر 1398

  اطلاعیه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

  اعلام برنامه زمانبندی کارگاههای تخصصی دانشگاه در آذرماه به مناسبت هفته پژوهش 98

  اعلام برنامه زمانبندی کارگاههای تخصصی دانشگاه در آذرماه به مناسبت هفته پژوهش 98 برنامه زمانبندی کارگاههای تخصصی دانشگاه در آذرماه به مناسبت هفتۀ پژوهش
  پنجشنبه 14 آذر 1398

  مراسم بزرگداشت روز دانشجو

  تجلیل از برترین دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در مراسم روز دانشجو / یکشنبه 17 آذر 98

  تجلیل از برترین دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در مراسم روز دانشجو / یکشنبه 17 آذر 98 مراسم گرامیداشت روز دانشجو با سخنان معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی وهمراه با برنامه های متنوع ویژه دانشجویان برگزار خواهد شد.
  پنجشنبه 14 آذر 1398

  نخبه دانشجویی، همچنان پیشرو در مسیر افتخارآفرینی

  امید آقابالازاده، دبیر انجمن علمی مکانیک، عنوان سوم رویداد استارت آپی آب درمانی و هیدروتراپی کشور در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل را کسب کرد

  امید آقابالازاده، دبیر انجمن علمی مکانیک، عنوان سوم رویداد استارت آپی آب درمانی و هیدروتراپی کشور در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل را کسب کرد به گزارش روابط عمومی دانشگاه، امید آقابالازاده، دبیر انجمن علمی مکانیک در راس تیمی با رویکرد ایده پردازانه در حوزه های کسب و کار و کارآفرینی، ایده ای جالب و کاربردی را با پیشنهاد استفاده علمی از آب درمانی در چشمه های درمانی از طریق فیلم های آموزشی و اپلیکیشن اختصاصی ارائه داده و موفق به کسب رتبه سوم "استارت آپ آب درمانی و هیدروتراپی" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل شدند.
  چهارشنبه 13 آذر 1398

  به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی و هفته پژوهش برگزار شد.

  نشست "نحوه ایجاد شرکت های فناور و دانش بنیان در راستای تحقق اشتغال پایدار و کارآفرین"

  نشست "نحوه ایجاد شرکت های فناور و دانش بنیان در راستای تحقق اشتغال پایدار و کارآفرین" به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ، نشست "نحوه ایجاد شرکت های فناور و دانش بنیان در راستای تحقق اشتغال پایدار و کارآفرین" به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی و هفته پژوهش در روز شنبه نهم آذر ماه 1398 به همت حوزه معاونت پژوهش و فناوری و همکاری شورای صنفی و انجمن های علمی دانشجویان و با حضور دانشجویان رشته های مختلف دانشگاه در آمفی تئاتر ...
  سه شنبه 12 آذر 1398

  در آستانه روز دانشجو انجام شد:

  افتتاح چهار پروژه خدماتی رفاهی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

  افتتاح چهار پروژه خدماتی رفاهی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان افتتاح چهار پروژه خدماتی رفاهی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به گزارش روابط عمومی، 4 پروژه خدماتی - رفاهی دانشگاه در آستانه فرارسیدن روز دانشجو با حضور جمعی از اعضای هیات رئیسه و مدیران دانشگاه مورد بهره برداری قرارگرفتند.
  يکشنبه 10 آذر 1398

  اطلاعیه استخدامی بانک تجارت

  قابل توجه فارغ التحصیل روزانه رشته های حقوق از «دانشگاه شهید مدنی آذربایجان»

  قابل توجه فارغ التحصیل روزانه رشته های حقوق از «دانشگاه شهید مدنی آذربایجان» بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد به منظور تکمیل کادر اجرائی و تخصصی در حوزه حقوقی بر اساس ضوابط ،مقررات و آئین نامه استخدامی بانک ، تعداد محدودی نیرو در استان «آذربایجان شرقی » از بین متقاضیان آقا و خانم واجد شرایط ذیل ، فارغ التحصیل روزانه از «دانشگاه شهید مدنی آذربایجان» در مقطع تحصیلی «لیسانس و فوق لیسانس» در رشته و گرایشهای مورد نیاز پس از کسب موفقیت در مصاحبه تخصصی ، آزمون روانشناختی ، گزینش و معاینات پزشکی با «انعقاد قرارداد کارمعین و بیمه درمان و صندوق بازنشتگی سازمان تامین اجتماعی» استخدام نماید.
  يکشنبه 10 آذر 1398

  با رعایت اصول بهداشت فردی از شیوع آنفلوانزا در بین خانواده ها جلوگیری کنیم

  علائم آنفلوآنزا و راه‌های پیشگیری از آن

  علائم آنفلوآنزا و راه‌های پیشگیری از آن با فرا رسیدن فصل سرما و امکان ابتلا به آنفلوآنزا، باید به خوبی این بیماری را - که در حالت خفیف شبیه به سرماخوردگی است و علائمی همچون آبریزش بینی، تب، بدن درد، گلو درد و سرفه دارد - بشناسیم و با عواملی همچون ورزش کردن، شستن مرتب دست‌ها، رژیم غذایی متعادل، واکسیناسیون و مراقبت در استفاده از وسایل مشترک از این بیماری پیشگیری کنیم. برخی از اطلاعات این اینفوگرافی از توصیه‌های وزارت بهداشت در فصل سرما استخراج شده است.
  يکشنبه 10 آذر 1398

  باحکم معاون اداری و مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت گرفت:

  مهندس مهدی رشیدی باحکم معاون اداری و مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بعنوان دبیر عمرانی دانشگاههای منطقه ۳(شمالغرب) کشور منصوب شد.

  مهندس مهدی رشیدی باحکم معاون اداری و مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بعنوان دبیر عمرانی دانشگاههای منطقه ۳(شمالغرب) کشور منصوب شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون اداری و مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بدنبال انتخاب انجام شده در شورای مدیران عمرانی منطقه 3 کشور، مهندس مهدی رشیدی، مدیر فنی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان را به مدت 2 سال بعنوان دبیر عمرانی دانشگاههای منطقه شمالغرب کشور منصوب نمود.
  شنبه 9 آذر 1398