فارسی | English
يکشنبه 6 بهمن 1398 _ 01 جمادى الثانية 1441 _ 26 ژانویه 2020
سرخط خبرها :
    استان آذربایجان شرقی
   
    عکس روز
   
    امروز
  يکشنبه
  بهمن 1398
  6
  قمری:01 جمادى الثانية 1441

  میلادی:26 ژانویه 2020
   
  اوقات شرعی 
   
   آرشیو
  کلمه کلیدی
  :
  از
  calendar
  تا
  calendar
  جستجو

  رویداد" دانشگاه نسل سومی کارآفرین، محل تولد کار آفرینان آینده "

  رویداد" دانشگاه نسل سومی کارآفرین، محل تولد کار آفرینان آینده "

  رویداد" دانشگاه نسل سومی کارآفرین، محل تولد کار آفرینان آینده " به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ، رویداد" دانشگاه نسل سومی کارآفرین، محل تولد کار آفرینان آینده " به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی در روزهای شنبه دوم آذر ماه 1398 به همت حوزه معاونت پژوهش و فناوری و همکاری شورای صنفی دانشجویان وبا حضور دانشجویان
  سه شنبه 5 آذر 1398

  با حضور دبیران انجمن های علمی – دانشجویی برگزار شد؛

  نشست مشترک رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، با دبیران انجمن های علمی - دانشجویی

  نشست مشترک رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، با دبیران انجمن های علمی - دانشجویی به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دبیران انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه در نشست ویژه ای با دکتر حسن ولی زاده رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان دیدار و گفتگو نموده و نقطه نظرات وپیشنهادهای خود را ارائه کردند.
  دوشنبه 4 آذر 1398

  اِنّا للّه وَ اِنّا اِلَيْهِ راجِعوُن

  تسلیت درگذشت همکار عزیز، صدیق و شریف دانشگاه، مرحوم ابوالفضل محمدپور

  تسلیت درگذشت همکار عزیز، صدیق و شریف دانشگاه، مرحوم ابوالفضل محمدپور با نهايت تأسف و تأثر درگذشت ناگهاني همكار عزيزمان آقای ابوالفضل محمدپور از پرسنل شریف وصدیق دانشگاه، شاغل در معاونت پژوهش و فناوری را به عموم همكاران، اساتيد، دانشجويان و خصوصا خانواده داغدار آن مرحوم تسليت عرض مي نمائيم.
  دوشنبه 4 آذر 1398

  افتخارآفرینی عضو هیات علمی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در rinotex 2019 تبریز

  دکتر فهیمه فرشی با ارائه طرح" پوششهای هیدروکلوئیدی برای درمان زخمهای فشاری و مزمن " عنوان طرح برتر و منتخب زون تخصصی نوآوری و فناوری نانو را در هفتمین نمایشگاه فناوریهای تبریز rinotex 2019 بخود اختصاص داد

  دکتر فهیمه فرشی با ارائه طرح" پوششهای هیدروکلوئیدی برای درمان زخمهای فشاری و مزمن " عنوان طرح برتر و منتخب زون تخصصی نوآوری و فناوری نانو را در هفتمین نمایشگاه فناوریهای تبریز rinotex 2019 بخود اختصاص داد دکتر فرشی در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه، درخصوص اهمیت طرح مذکور گفت: با توجه به جمعیت بالای بیماران دیابتی و سالمندان جامعه، خطر بروز زخم های مزمن (نظیر زخم پای دیابتی) و زخم های فشاری (نظیر زخم بستر) که حتی قابلیت فوت بیمار را دارند، بصورت بسیار جدی مطرح است. این موضوع ایجاب می کند تا مدیریت درمان زخم به شکلی انسجام یافته در کشور ایجاد شود. بنابراین با بررسی نیاز جامعه و کسب اطلاعات و بررسی های لازم اقدام به ساخت یک نمونه پوشش مختص زخم های فشاری و مزمن و زخم هایی که دارای ترشحات بالا هستند شده است.
  شنبه 2 آذر 1398

  دانشگاه، همچنان در لیست افتخارات / براساس اعلام موسسه رتبه بندی تایمز؛

  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در حوزه علوم فیزیکی، رتبه 20 را بخود اختصاص داد.

  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در حوزه علوم فیزیکی، رتبه 20 را بخود اختصاص داد. معاون پژوهش و فناوری دانشگاه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان گفت : تازه ترین نظام رتبه بندی بین المللی تایمز نشان می دهد ۳۱ دانشگاه ایرانی در چهار شاخه علمی علوم زیستی، علوم فیزیکی، روانشناسی و علوم بالینی و سلامت در جمع برترین های جهان قرار دارند.
  شنبه 2 آذر 1398

  انتخاب کتاب سال استان آذربایجان شرقی / افتخارآفرینی دانشجوی دکترای زبان و ادبیات فارسی

  لیلا حسین نیا، دانشجوی مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی دانشگاه با تالیف کتابی تحت عنوان "مرا صدا کردی؟" عنوان کتاب سال 98 استان را به خود اختصاص داد.

  لیلا حسین نیا، دانشجوی مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی دانشگاه با تالیف کتابی تحت عنوان "مرا صدا کردی؟" عنوان کتاب سال 98 استان را به خود اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، لیلا حسین نیا، دانشجوی مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، با تالیف کتابی تحت عنوان "مرا صدا کردی؟" توانست عنوان کتاب سال 98 استان آذربایجان شرقی را به خود اختصاص دهد.
  شنبه 2 آذر 1398

  مراسم گرامیداشت هفته بسیج

  گزارش تصویری مراسم گرامیداشت هفته بسیج و غبارروبی مزار شهید گمنام دانشگاه شهید مدنی آذربایجان / شنبه 2 آذر 98

  گزارش تصویری مراسم گرامیداشت هفته بسیج و غبارروبی مزار شهید گمنام دانشگاه شهید مدنی آذربایجان / شنبه 2 آذر 98 مقام معظم رهبری: بسیج یعنی حضور بهترین و بانشاط ترین و باایمان ترین نیروهای عظیم ملت در میدان هایی که برای منافع ملی، برای اهداف بالا، کشورشان به آنها نیاز دارد، همیشه بهترین و خالص ترین و شرافتمندترین و پرافتخارترین انسانها این خصوصیات را دارند. بسیج در یک کشور، معنایش آن زمره‌ای است که حاضرند این پرچم افتخار را بر دوش بکشند و برایش سرمایه گذاری کنند.
  شنبه 2 آذر 1398

  انتشار شریه الکترونیکی - خبری ویژه ماههای شهریور و مهر 98 :

  شانزدهمین نشریه الکترونیکی - خبری روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان منتشر شد

  شانزدهمین نشریه الکترونیکی - خبری روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان منتشر شد مهمترین اخبار دانشگاه در ماههای شهریور و مهر 98 را در قالب شانزدهمین نشریه الکترونیکی - خبری روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان مطالعه نمائید.
  چهارشنبه 29 آبان 1398

  ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری با همکاری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار نمود:

  نشست تخصصی با عنوان" زمینه های کاربردی تولید واکسن ها و داروهای نو ترکیب در گیاهان" در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد

  نشست تخصصی با عنوان" زمینه های کاربردی تولید واکسن ها و داروهای نو ترکیب در گیاهان" در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در افتتاحیه همایش مذکور که با همکاری ستاد توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد، دکتر حسن ولی زاده رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان طی سخنانی با اشاره به اینکه دانشگاه های کشور به برکت سیاستگذاریهای صحیح و اصولی در کشور شاهد ارتقای جایگاه در تولید علم شده اند، گفت: هرچند که این موضوع، دستاورد بسیار خوبی بشمار میرود اما در عصر حاضر، مهم این است که صرفا نباید به تولید علم و توسعه مرزهای دانش پرداخت، بلکه به موازات این کار پر اهمیت، کار آفرینی، فن آفرینی و ایجاد ثروت را در همه فعالیت های علمی دانشگاه در نظر گرفت و به این سئوال پاسخ دهیم که انجام این فعالیت علمی چه مشکل یا مسئله ای از زندگی اجتماعی ما را حل خواهد کرد؟
  چهارشنبه 29 آبان 1398

  توسط گروه گیاهپزشکی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد:

  دوره آموزشی مجازی با عنوان مدلسازی جمعیت حشرات بر اساس نظریه جدول زندگی دوجنسی نسبت شکار شکارگری و تجزیه و تحلیل داده هابرگزارشد

  دوره آموزشی مجازی با عنوان مدلسازی جمعیت حشرات بر اساس نظریه جدول زندگی دوجنسی نسبت شکار شکارگری و تجزیه و تحلیل داده هابرگزارشد در این دوره آموزشی که با تدریس پروفسور سین چی استاد تمام بازنشسته از دانشگاه ملی چانگ سینگ تایوان و دکتر سولماز عظیمی استادیار گروه گیاهپزشکی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار می­شود، مطالبی در ارتباط با اکولوژی حشرات از قبیل جداول زندگی دوجنسی، تجزیه و تحلیل داده های مربوط به آن در سطح مبتدی و پیشرفته، ترسیم گراف های مربوط به داده ها در نرم افزار سیگماپلات و تجزیه و تحلیل رابطه شکار و شکارگر جهت برآورد زمان رهاسازی مناسب شکارگر با هدف مدیریت آفات و ... ارائه می شود.
  دوشنبه 27 آبان 1398