فارسی | English
سه شنبه 19 آذر 1398 _ 13 ربيع الثاني 1441 _ 10 دسامبر 2019
سرخط خبرها :
  اوقات شرعی 
   
    امروز
  سه شنبه
  آذر 1398
  19
  قمری:13 ربيع الثاني 1441

  میلادی:10 دسامبر 2019
   
   آرشیو
  کلمه کلیدی
  :
  از
  calendar
  تا
  calendar
  جستجو

  دانشگاه، همچنان در لیست افتخارات / براساس اعلام موسسه رتبه بندی تایمز؛

  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در حوزه علوم فیزیکی، رتبه 20 را بخود اختصاص داد.

  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در حوزه علوم فیزیکی، رتبه 20 را بخود اختصاص داد. معاون پژوهش و فناوری دانشگاه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان گفت : تازه ترین نظام رتبه بندی بین المللی تایمز نشان می دهد ۳۱ دانشگاه ایرانی در چهار شاخه علمی علوم زیستی، علوم فیزیکی، روانشناسی و علوم بالینی و سلامت در جمع برترین های جهان قرار دارند.
  شنبه 2 آذر 1398

  انتخاب کتاب سال استان آذربایجان شرقی / افتخارآفرینی دانشجوی دکترای زبان و ادبیات فارسی

  لیلا حسین نیا، دانشجوی مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی دانشگاه با تالیف کتابی تحت عنوان "مرا صدا کردی؟" عنوان کتاب سال 98 استان را به خود اختصاص داد.

  لیلا حسین نیا، دانشجوی مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی دانشگاه با تالیف کتابی تحت عنوان "مرا صدا کردی؟" عنوان کتاب سال 98 استان را به خود اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، لیلا حسین نیا، دانشجوی مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، با تالیف کتابی تحت عنوان "مرا صدا کردی؟" توانست عنوان کتاب سال 98 استان آذربایجان شرقی را به خود اختصاص دهد.
  شنبه 2 آذر 1398

  مراسم گرامیداشت هفته بسیج

  گزارش تصویری مراسم گرامیداشت هفته بسیج و غبارروبی مزار شهید گمنام دانشگاه شهید مدنی آذربایجان / شنبه 2 آذر 98

  گزارش تصویری مراسم گرامیداشت هفته بسیج و غبارروبی مزار شهید گمنام دانشگاه شهید مدنی آذربایجان / شنبه 2 آذر 98 مقام معظم رهبری: بسیج یعنی حضور بهترین و بانشاط ترین و باایمان ترین نیروهای عظیم ملت در میدان هایی که برای منافع ملی، برای اهداف بالا، کشورشان به آنها نیاز دارد، همیشه بهترین و خالص ترین و شرافتمندترین و پرافتخارترین انسانها این خصوصیات را دارند. بسیج در یک کشور، معنایش آن زمره‌ای است که حاضرند این پرچم افتخار را بر دوش بکشند و برایش سرمایه گذاری کنند.
  شنبه 2 آذر 1398

  انتشار شریه الکترونیکی - خبری ویژه ماههای شهریور و مهر 98 :

  شانزدهمین نشریه الکترونیکی - خبری روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان منتشر شد

  شانزدهمین نشریه الکترونیکی - خبری روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان منتشر شد مهمترین اخبار دانشگاه در ماههای شهریور و مهر 98 را در قالب شانزدهمین نشریه الکترونیکی - خبری روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان مطالعه نمائید.
  چهارشنبه 29 آبان 1398

  ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری با همکاری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار نمود:

  نشست تخصصی با عنوان" زمینه های کاربردی تولید واکسن ها و داروهای نو ترکیب در گیاهان" در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد

  نشست تخصصی با عنوان" زمینه های کاربردی تولید واکسن ها و داروهای نو ترکیب در گیاهان" در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در افتتاحیه همایش مذکور که با همکاری ستاد توسعه فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد، دکتر حسن ولی زاده رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان طی سخنانی با اشاره به اینکه دانشگاه های کشور به برکت سیاستگذاریهای صحیح و اصولی در کشور شاهد ارتقای جایگاه در تولید علم شده اند، گفت: هرچند که این موضوع، دستاورد بسیار خوبی بشمار میرود اما در عصر حاضر، مهم این است که صرفا نباید به تولید علم و توسعه مرزهای دانش پرداخت، بلکه به موازات این کار پر اهمیت، کار آفرینی، فن آفرینی و ایجاد ثروت را در همه فعالیت های علمی دانشگاه در نظر گرفت و به این سئوال پاسخ دهیم که انجام این فعالیت علمی چه مشکل یا مسئله ای از زندگی اجتماعی ما را حل خواهد کرد؟
  چهارشنبه 29 آبان 1398

  توسط گروه گیاهپزشکی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد:

  دوره آموزشی مجازی با عنوان مدلسازی جمعیت حشرات بر اساس نظریه جدول زندگی دوجنسی نسبت شکار شکارگری و تجزیه و تحلیل داده هابرگزارشد

  دوره آموزشی مجازی با عنوان مدلسازی جمعیت حشرات بر اساس نظریه جدول زندگی دوجنسی نسبت شکار شکارگری و تجزیه و تحلیل داده هابرگزارشد در این دوره آموزشی که با تدریس پروفسور سین چی استاد تمام بازنشسته از دانشگاه ملی چانگ سینگ تایوان و دکتر سولماز عظیمی استادیار گروه گیاهپزشکی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار می­شود، مطالبی در ارتباط با اکولوژی حشرات از قبیل جداول زندگی دوجنسی، تجزیه و تحلیل داده های مربوط به آن در سطح مبتدی و پیشرفته، ترسیم گراف های مربوط به داده ها در نرم افزار سیگماپلات و تجزیه و تحلیل رابطه شکار و شکارگر جهت برآورد زمان رهاسازی مناسب شکارگر با هدف مدیریت آفات و ... ارائه می شود.
  دوشنبه 27 آبان 1398

  در راستای تحقق اهداف مقرر در سند چشم‌انداز، سیاست‌های کلی علم و فناوری و رونق تولید در جهت تقویت اقتصاد دانش‌بنیان صورت گرفت:

  تفاهمنامه همکاری بین شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و دانشگاه شهید مدنی آذربایجان منعقد شد

  تفاهمنامه همکاری بین شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و دانشگاه شهید مدنی آذربایجان منعقد شد تفاهمنامه همکاری بین شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در جریان برگزاری آیین اختامیه رینوتکس 2019 تبریز بین شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و دانشگاه شهید مدنی آذربایجان تفاهمنامه همکاری منعقد شد.
  شنبه 25 آبان 1398

  دانشکده فناوری اطلاعات و مهندسی کامپیوتر دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار نمود:

  پنجمین کنفرانس ملی محاسبات توزیعی و پردازش داده های بزرگ در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد

  پنجمین کنفرانس ملی محاسبات توزیعی و پردازش داده های بزرگ در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد دکتر علی عجمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در پنجمین کنفرانس ملی محاسبات توزیعی و پردازش داده های بزرگ مطرح نمود: دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به لحاظ اشتغال فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی، رتبه ۶ را در بین دانشگاههای جامع دارد
  پنجشنبه 23 آبان 1398

  آیین تودیع و معارفه‌ی مسئول بسیج دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

  علی جعفری نیری به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان معرفی شد

  علی جعفری نیری به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان معرفی شد به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این جلسه که فرمانده بسیج دانشجویی استان، جانشین فرمانده سپاه آذرشهر، معاون اداری ومالی، معاون فرهنگی و اجتماعی و جمعی از مدیران دانشگاه و اعضای بسیج اساتید، کارمندان و دانشجویان، حضور داشتند، از خدمات آقای سعید محمدیان مسئول سابق بسیج دانشجویی تجلیل شد.
  سه شنبه 21 آبان 1398

  به همت انجمن علمی دانشجویی فقه و حقوق اسلامی با همکاری انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه و با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد

  برگزاری مسابقه دادرسی مجازی در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

  برگزاری مسابقه دادرسی مجازی در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به گزارش روابط عمومی دانشگاه، اولین مسابقه دادرسی مجازی دانشگاه های شمالغرب کشور با حضور ۶ تیم از دانشگاههای منطقه شمالغرب کشور، به همت انجمن علمی دانشجویی فقه و حقوق اسلامی با همکاری انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه و با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی به میزبانی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در تاریخ ۲۱ آبانماه ۹۸ برگزار شد
  سه شنبه 21 آبان 1398