فارسی | English
چهارشنبه 25 تير 1399 _ 24 ذو القعدة 1441 _ 15 ژوئیه 2020
  استان آذربایجان شرقی
 
  تصاویر دانشگاه
 
  امروز
چهارشنبه
تير 1399
25
قمری:24 ذو القعدة 1441

میلادی:15 ژوئیه 2020
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزاری جلسه کمیته علم و فناوری ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا

جلسه کمیته علم و فناوری ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا بمیزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی و به ریاست دکتر حسن ولی زاده برگزار شد

جلسه کمیته علم و فناوری ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا بمیزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی و به ریاست دکتر حسن ولی زاده برگزار شد در این جلسه، دکتر ولی زاده نخست به ارائه گزارشی از اقدامات تخصصی انجام شده در حوزه این کمیته پرداخت و از تلاشهای خوب دانشگاهها و مراکز علم و فناوری استان آذربایجان در مسیر مبارزه با ویروس کرونا، از طرف استاندار آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر نمود. در ادامه این جلسه، موارد مطروحه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه 25 تير 1399

مجله «زبانشناسی کاربردی و ادبیات کاربردی: پویشها و پیشرفتها» موفق به اخذ درجه علمی با رتبه B شد.

اخذ درجه علمی با رتبه B در ارزیابی نشریات علمی کشور، توسط مجله تخصصی گروه زبان انگلیسی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

اخذ درجه علمی با رتبه B در ارزیابی نشریات علمی کشور، توسط مجله تخصصی گروه زبان انگلیسی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان این مجله فعلاً در سه زمینه مقاله می پذیرد: حوزۀ اول زبانشناسی کاربردی است که گسترۀ بسیاروسیعی از تحقیقات کاربردی مرتبط با زبان علی الخصوص موضوعات آموزش زبان انگلیسی را دربرمی گیرد. حوزه دوم ادبیات کاربردی است که حیطۀ نوینی در دنیا محسوب می شود و شامل مطالعات کاربردی ادبیات همچون ادبیات درمانی، ادبیات و محیط زیست، علم و ادبیات، کاربرد ادبیات در مواجهه با آسیب های اجتماعی و امثال آن را شامل می شود. و حوزۀ سوم شامل مطالعات بین رشته ای، زبانشناسی کاربردی و ادبیات کاربردی است
دوشنبه 23 تير 1399

جشنواره روابط عمومی‌های برتر دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و فناوری کشور» با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد:

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با کسب رتبه سوم در حوزه" روابط عمومی الکترونیک" در ردیف روابط عمومیهای برتر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت.

دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با کسب رتبه سوم در حوزه" روابط عمومی الکترونیک" در ردیف روابط عمومیهای برتر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت. استفاده از ابزارهای الکترونیکی در جهت اطلاع رسانی مانند نشریه خبری الکترونیکی مدیریت بهینه وب‌سایت‌ها وب سایت دانشگاه و پیام رسان ها استفاده از تکنیک‌های اطلاع‌رسانی در محتوای اخبار و گزارش های خبری از جمله شاخصه های داوری در این حوزه می‌باشد.
دوشنبه 23 تير 1399

در راستای اقدامات دانشگاهها برای پیشگیری از بیماری کووید 19 انجام گرفت:

طراحی وساخت دستگاه ضد عفونی کننده پاششی هوشمند توسط دانشجوی خلاق مکانیک دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان

طراحی وساخت دستگاه ضد عفونی کننده  پاششی هوشمند توسط دانشجوی خلاق مکانیک دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان شیوع ویروس مهلک کرونا، پژوهشگران حوزه علم و فناوری دانشگاههای کشور عزیزمان را برآن داشت تا با ارائه طرحهای ابتکاری و خلاقانه موجب حل مشکلات ناشی از شیوع این ویروس شوند. در این راستا ارائه طرحهایی در خصوص ضدعفونی دستها و سطوح از اهمیت فراوانی برخوردار است.
يکشنبه 22 تير 1399

ملکی، دبیر انجمنهای علمی دانشگاه،خبرداد:

17 فعالیت علمی برگزیده انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به مرحله ملی جشنواره حرکت راه یافتند

 17 فعالیت علمی برگزیده انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به مرحله ملی جشنواره حرکت راه یافتند مهدی ملکی، دبیر انجمنهای علمی دانشگاه، در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه گفت: از میان فعالیت های مختلف انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه در قالب دوره دوازدهم (1398-1397) پس از داوری اساتید صاحب نظر، تعداد 17 فعالیت برگزیده انتخاب و برای حضور در مرحله ملی جشنواره حرکت (ویژه رقابت علمی انجمن های علمی دانشجویی کشور) به وزارت علوم،تحقیقات و فناوری معرفی شدند.
شنبه 14 تير 1399

قابل توجه دانشجویان محترم : اطلاعیه مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

ارائه نکات مهم آزمونهای مجازی (اطلاعیه مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان)

ارائه نکات مهم آزمونهای مجازی (اطلاعیه مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان) در انتهای آزمون صفحه ای ظاهر می شود که به شما اجازه ویرایش و برگشت به محیط آزمون را می‌دهد و اگر پاسخ ها از نظر شما نهایی است می توانید دکمه پایان آزمون را بزنید که این حالت به منزله تحویل برگه امتحانی بوده و اجازه هیچگونه تغییری نخواهید داشت.
سه شنبه 10 تير 1399

همایش ملی نقش دانشگاه در جهش تولید

همایش ملی نقش دانشگاه در جهش تولید

 همایش ملی نقش دانشگاه در جهش تولید همایش ملی نقش دانشگاه در جهش تولید
سه شنبه 10 تير 1399

پایگاه رتبه‌بندی تایمز اعلام کرد؛

حضور ۲۰ دانشگاه از ایران ( از جمله، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ) در رتبه‌بندی دانشگاه‌‌های جوان و برتر دنیا

حضور ۲۰ دانشگاه از ایران ( از جمله، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ) در رتبه‌بندی دانشگاه‌‌های جوان و برتر دنیا نظام رتبه‌بندی تایمز فهرست دانشگاه‌های‌ برتر جوان با قدمتی زیر ۵۰ سال را منتشر کرد؛ در بین ۴۱۴ دانشگاهی که در این رتبه‌بندی حضور دارند، سهم جمهوری اسلامی ایران از دانشگا‌ه‌های جوان و برتر دنیا ۲۰ دانشگاه بوده است.
شنبه 7 تير 1399

گروه نظارت، ارزيابي وتضمين كيفيت دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نحوه ارزشيابي سامانه آموزش مجازي وعملکرد اساتید دانشگاه توسط دانشجویان

نحوه ارزشيابي سامانه آموزش مجازي وعملکرد اساتید دانشگاه توسط دانشجویان بدینوسیله به اطلاع دانشجویانی که از سامانه های آموزش مجازی دانشگاه در هر درس استفاده نموده اند می رساند: جهت ارزشیابی سامانه آموزش مجازی و عملکرد اساتید مربوطه از تاریخ 99/3/29 لغایت 99/4/8 پس از ورود به سامانه "سما" نسبت به تکمیل فرم های ارزیابی اقدام فرمايند. لازم به ذکراست نظرات شما در تکميل فرم ها، جنبه محرمانه داشته وتوسط هيچ شخصي قابل رويت و دسترسي نمي باشد لذا با پاسخگويي دقيق وصادقانه به سئوالات، ما را در برنامه ريزي براي ارتقاء كمي و كيفي و بهبود کیفیت آموزشي دانشگاه ياري نمائيد.
يکشنبه 1 تير 1399

اطلاعیه شماره 7 معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در خصوص نحوه اجرای دروس عملی و معارف اسلامی

اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در خصوص نحوه اجرای دروس عملی و معارف اسلامی با عنایت به درخواست مکرر دانشجویان برای تمدید زمان ارائه درخواست «حذف یک یا چند درس» و «درخواست حذف نیمسال» مقرر شد زمان درخواست تا پایان روز یک‌شنبه 99/4/1 تمدید گردد. زمان مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
سه شنبه 27 خرداد 1399