فارسی | English
دوشنبه 19 آذر 1397 _ 03 ربيع الثاني 1440 _ 10 دسامبر 2018
  اوقات شرعی 
   
   
  مهمان : 1409
  اعضا عضو سایت : 91
  اعضا آنلاین : 3
  امروز : 2138
  ديروز : 2231
  ماه : 123717
  سال جاری : 1831291
  تعدا مطالب : 1961
  كل : 6178255
   
    امروز
  دوشنبه
  آذر 1397
  19
  قمری:03 ربيع الثاني 1440

  میلادی:10 دسامبر 2018
   
  تاریخ : يکشنبه 24 تير 1397     |     کد : 2083

  دهمین دوره طرح استانی ولایت در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان آغاز به کار کرد .
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، آئین افتتاحیه دهمین دوره طرح استانی ولایت، طی مراسم باشکوهی باحضور فرمانده سپاه عاشورا، امام جمعه آذرشهر، مسئولین بسیج دانشجویی استان در روز شنبه 23 تیرماه در سالن ابن سینای این دانشگاه برگزار شد.

  در این مراسم دکتر حسن ولی زاده، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان طی سخنانی با اشاره به فلسفه برگزاری "طرح ولایت" ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان گفت : بسیارخوشحالیم که برای دومین سال متوالی میزبان دانشجویانی مومن، مخلص و بسیجی دانشگاه های استان در قالب طرح بزرگ، بسیار موثرو پرفایده فرهنگی و علمی _آموزشی هستیم .
  ولی زاده در ادامه گفت : طرح ولایت، طرحی فرهنگی است که به آموزش و تعمیق معرفت جوانان به ویژه دانشجویان در وجوه مختلف دین از جمله فلسفه، حقوق، اخلاق و سیاست می پردازد و انتظار ما این است که انشاءا... دوره مذکور موجب آگاهی بیشتر در امور مربوط به اهداف تعیین شده و بصیرت افزائی و توسعه معرفت دینی در دانشگاهها و دانشجویان عزیز باشد .
  در ادامه این مراسم سردارخرّم، فرمانده سپاه عاشورا نیز طی سخنانی با تقدیر از مسئولین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در برگزاری دهمین دوره طرح استانی ولایت گفت: هدف ازبرگزاری"دوره ولایت" تبدیل علم به عمل تبدیل است. برگزاری دوره ولایت، ایجاد فرصت مناسبی است تا ذهن جوانان عزیز را به لزوم وجود پشتوانه شعوردرشعار هاوهمچنین مبانی، اصول اعتقادی و انقلابی معطوف نمائیم.
  سردار خرّم با اشاره به عوامل پیروزی نهضت بزرگ و انقلاب اسلامی ایران گفت: داشتن رهبری بزرگ، ملتی بزرگ با اهدافی متعالی خصوصیت اصلی انقلاب ما بود که بالطبع وجود این خصیصه ها باعث وجود اقتدار، قدرت و تاثیر گذاری بین المللی شد که دشمن این امر را بر نمی تابد .
  وی در بخش دیگری از سخنان خود به عملیات روانی دشمن در فضای مجازی اشاره کرد و توکل و تقوا با محوریت اتحاد و انسجام ملی، جلوگیری از نفوذ اندیشه های بیگانه، بصیرت و موقعیت شناسی صحیح را از عوامل استمرار پیروزی و نصرت الهی برای جوانان عزیز دانست .


  آلبوم تصاویردهمین دوره طرح استانی ولایت در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان آغاز به کار کرد

  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
  دانشگاه شهید مدنی آذربایجان